جلسه محاکمه شیخ سلمان به تعویق افتاد

جلسه محاکمه شیخ سلمان به تعویق افتاد

چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یکی از وکلای مدافع شیخ «علی سلمان» از به تعویق افتادن جلسه محاکمه وی تا 25 ماه فوریه آینده (6 اسفند) خبر داد.

 

به گزارش موعود به نقل از فارس «علی الجفیری» یکی از وکلای مدافع شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق از به تعویق افتادن جلسه محاکمه موکلش تا  25 ماه فوریه آینده (ششم اسفند سالجاری) خبر داد.

وبگاه خبری «مرآة البحرین» با اعلام این خبر تاکید کرد که بر اساس حکم قاضی، قرار است شیخ سلمان حداقل تا زمان برگزاری دومین جلسه محاکمه وی در تاریخ ششم اسفند در بازداشتگاه بماند.
نیروهای امنیتی رژیم منامه ظهر شنبه (ششم دی ماه سال جاری) با محاصره کردن منزل شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت اسلامگرای «الوفاق» احضاریه اداره آگاهی را به وی تحویل داده و با حضور شیخ سلمان در ساختمان تحقیقات جنائی، توسط وزارت کشور بازداشت و به منظور بازجویی به دادستانی کل منتقل شد. این اقدام منامه با عتراضات گسترده مردمی و محکومیت منطقه‌ای و بین‌المللی روبرو شده است.

بر اساس این گزارش، دادستانی کل نیز به بهانه بازجویی از شیخ «علی سلمان» ابتدا حکم بازداشت هفت روزه و سپس 15 روزه وی را صادر کرد و بعد از اتمام این مدت، اعلام کرد که شیخ سلمان حداقل تا زمان محاکمه در تاریخ 28 ژانویه (8 بهمن) در زندان خواهد ماند. نخستین جلسه محاکمه شیخ سلمان قبل از ظهر امروز در منامه تشکیل شد.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی