کارمند وزارت کشور بحرین به داعش پیوست

کارمند وزارت کشور بحرین به داعش پیوست

سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۴
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

وزارت کشور بحرین فاش کرد: یکی از افسرانی که در یکی از ویدئوهای داعش دیده شده، «محمد عیسی البنعلی» است که در گذشته یکی از کارکنان این وزارتخانه بوده است.

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_پایگاه خبری الحیاة لندن، این وزارتخانه همچنین اعلام کرد: «محمد عیسی البنعلی» پس از اینکه فرارش از بحرین و تخلف از انجام ماموریت های محوله به اثبات رسید، از این وزارتخانه کنار گذاشته شد.

سه روز پیش یک ویدئو از داعش در اینترنت منتشر شد که این کارمند وزارت کشور بحرین به همراه سه بحرینی دیگر را نشان می داد که یکی از آنها در نامه ای از اهل سنت و جماعت در بحرین می خواست تا با جدا شدن از خدمت سربازی، به عراق و سوریه فرار کرده و به داعش بپیوندند.

این عضو بحرینی داعش، در یکی دیگر از نامه های خود از اهل سنت و جماعت در بحرین می خواهد تا از هرگونه تعامل با شیعیان برحذر باشند. و آخرین نامه نیز نسبت به شرکت در انتخابات پارلمانی در اواخر نوامبر آینده هشدار می دهد.

محمد عیسی البنعلی چندی پیش، جدایی خود از وزارت کشور بحرین و پیوستن به داعش و همینطور بیعت با ابوبکر بغدادی را از طریق حساب شخصی خود در توییتر اعلام کرده بود.

دولت بحرین در مارس گذشته در بیانیه ای به شهروندان این کشور که به گروههای مسلح در خارج از این کشور پیوسته بودند، دو هفته مهلت داده بود تا به بحرین بازگردند.

وزارت کشور بحرین، هشدارداده بود که در صورت عدم بازگشت به این کشور، تابعیت بحرینی انها لغو خواهد شد.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی