هرگونه تحرک داعش علیه ایران در عمق 60 کیلومتری پاسخ داده می‌شود

هرگونه تحرک داعش علیه ایران در عمق 60 کیلومتری پاسخ داده می‌شود

شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۳۹
امتیاز این گزینه
(4 آرا)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: هرگونه تحرک داعش علیه ایران در عمق 60 کیلومتری پاسخ داده می‌شود.

 

آیت‌الله آزرمی در کرمانشاه اظهار داشت: داعش بیش از آنچه تلاش می‌کند از خود نشان دهد با جنگ روانی و استفاده از ابزار رسانه‌ای از خود یک تصویر خطرناک ساخته است.

وی با بیان اینکه تفکر داعش برای جهان اسلام خطرناک است، گفت: اقدامات داعش علاوه بر اینکه ضد انسانی و ضد بشری است، در غرب موجب تکمیل پازل اسلام‌هراسی صهیونیست‌ها و دشمنان اسلامی می‌شود.

آزرمی با تأکید بر اینکه هر گونه تحرک داعش علیه ایران در عمق 60 کیلومتری پاسخ داده می‌شود، تصریح کرد: نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران با آمادگی تمام و قدرت فزاینده اجازه کوچکترین گستاخی به هیچ متجاوزی را نخواهد داد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استانداری کرمانشاه ادامه داد: داعش امروز در گرفتاری و باتلاقی که در عراق برای خود درست کرده گرفتار شده و در هیچ صورتی توان حمله به ایران را ندارد.

وی شرایط ایران را با عراق کاملا متفاوت عنوان کرد و بیان داشت: این گروهک تروریستی اجاره‌ای در مقابل نیروهای مسلح قدرتمند ایران توان ایستادگی ندارد.

به گفته آزرمی، اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح و امنیتی جمهوری اسلامی ایران بر منطقه بسیار زیاد است و تأمین امنیت مرزها و امنیت داخلی با توجه به این اشراف اطلاعاتی، ایمان نیروهای مسلح و از خودگذشتگی نیروهای امنیتی به‌صورت کامل برقرار شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه افزود: این‌که عده‌ای بخواهند داعش را خطری برای ایران جلوه دهند، قابل اعتنا نیست، چراکه داعش امروز تهدیدی جدی برای حامیان خود است.

____

فارس

1 نظر

  • لینک نظر سارا شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۰ نوشته شده توسط سارا

    بجای ترس از اسلام باید از بانیان ایجاد کننده این گروه شیطانی که قدرت این وحشی گری در حد جهانی داره ترسید فقط من موندم که چطوری اینهارو شستشوی مغزی داده تا دست به این جنایات بزنند یاد یه حدیث از امیرالمومنین امام علی(ع)افتادم که میفرمودند :هرجا شری ایجاد شود تمام شما متحد میشوید اما در کارهای خیرجز گروه اندکی داوطلب نمیشوند

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی