جولان خودروهایی با پرچم داعش در بحرین + عکس

جولان خودروهایی با پرچم داعش در بحرین + عکس

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۲
امتیاز این گزینه
(1 رای)

سخنگوی وزارت کشور بحرین در اظهارنظری مضحک اعلام کرده که افراد بازداشت شده از ارتباط پرچم‌های نصب شده در خودرو‌ها با گروه داعش اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.به گزارش موعود  منابع خبری بحرین از توقیف خوردوهایی که پرچم گروه تروریستی داعش را در این کشور خبر دادند.
روزنامه حیات به نقل از وزارات کشور بحرین اعلام کرد که ۷ خودرو که پرچم و پوستر‌های سازمان تروریستی داعش را در پشت شیشه خودروهای خود نصب کرده و در خیابان‌ها حرکت می‌کردند توقیف شده است.
سرهنگ محمد بن دینة سخنگوی وزارت کشور بحرین در اظهارنظری مضحک اعلام کرده که افراد بازداشت شده از ارتباط پرچم‌های نصب شده در خودرو‌ها با گروه داعش اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.
وی به هویت افراد بازداشت شده اشاره‌ای نکرده و در پاسخ به این سوال که افراد بازداشت شده عربستانی هستند نیز سکوت کرده است.
محمد بن دینة از احتمال آزادی این افراد نیز خبر داده است.
گفتنی است چندی پیش دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا خبری مبنی بر تشکیل گروه «داعش بحرین» در کشور بحرین توسط «عادل فلیفل» افسر سابق سرویس اطلاعاتی بحرین توسط منتشر کرده بودند.
در این گزارش آمده بود که داعش بحرین هم اکنون به صورت مخفیانه در حال تشکیل شدن است و شامل سلفیون افراطیِ مجهز به سلاح‌های سرد است که این افراد، به ترور شهروندان شیعه و رهبران مردمی و اجرای حملات انفجاری در مناطق شیعه نشین بحرین خواهند پرداخت.

 

1 نظر

  • لینک نظر محمود جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۴۹ نوشته شده توسط محمود

    شبیه این کار توی مملکت خودمون هم پیدا میشه، تی شرت میپوشن روی تبلیغ شیطان پرستی و صهیونیسته

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی