مزدوران آل خلیفه عزاداران فاطمی را هدف حمله قرار دادند

مزدوران آل خلیفه عزاداران فاطمی را هدف حمله قرار دادند

دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

به دعوت ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه ده‌ها تظاهرات مردمی با شعار مقاومت در مناطق مختلف بحرین در رد وجود اشغالگران سعودی در خاک بحرین به اجرا درآمد، چنان‌که شهرهای دیه، سنابس، جدحفص و ده‌ها مناطق دیگر شاهد این تظاهرات بود.

 

به گزارش موعود شرکت‌کنندگان در این تظاهرات با برافراشتن پرچم‌ بحرین و فریاد شعار حضور اشغالگران سعودی در زمین بحرین را محکوم کردند و خواستار قصاص خون شهدا و آزادی زندانیان شدند و بر سرنگونی رژیم دیکتاتور آل خلیفه تأکید ورزیدند.
شهرهای جزیرۀ ستره و مالکیه نیز شاهد درگیری‌های شدید بین نیروهای مسلح رژیم و معترضان بود. نیروهای سرکوبگر آل خلیفه تظاهرات مسالمت‌آمیز ملت بحرین در شهرهای کرانه، مقابه و چند شهر دیگر را مورد حمله قرار دارند و مخالفان در اعتراض به بقای ارتش اشغالگر سعودی در خاک بحرین، پرچم رسمی نیروهای سپر چزیره  را به آتش کشیدند.
به دنبال این درگیری‌ها، ده‌ها تظاهرکننده بر اثر اصابت گلوله‌های ساچمه‌ای و گازهای سمی و اشک‌آور به‌شدت مجروح شدند.
به گزارش منابع خبری، حملات وحشیانۀ مزدوران علیه مخالفان یکی از تظاهرکنندگان را به‌‌طور جد مجروح و روانۀ بیمارستان ساخت.
با وجود حملات غیرانسانی و کینه‌توزانۀ آل خلیفه، ملت بحرین ایام فاطمیه را در این کشور زنده داشتند. نیروهای آل خلیفه مانند همیشه مظاهر مذهبی مردم بحرین را مورد هدف قرار دادند و پرچم‌های سیاه عزاداری را برداشتند.
علی‌رغم انتقادات شدید به رژیم حاکم بحرین و صدور صد‌ها گزارش در محکوم کردن جنایات آل خلیفه علیه مردم بی‌گناه بحرین و اثبات شکنجه‌‌گری جسمانی در بحرین توسط شکنجه‌گران آل خلیفه، استبدادگران خلیفی در سایۀ حمایت‌های خلیجی و پشتوانۀ دولت آمریکا و انگلیس افکار عمومی را منحرف کرده و به اقدامات بازداشت و هدف قرار دادن مخالفان ادامه می‌دهند.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی