ادعای خاخام یهودی درباره آینده جهان

ادعای خاخام یهودی درباره آینده جهان

چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۵۰
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

جهان به زودی ، در اثناء سال 2014 میلادی، شاهد هرج و مرج شدیدی خواهد شد که در نتیجه آن همه مردم عالم به جز یهودیان ساکن اسرائیل، نابود می شوند.

 

به گزارش موعود به نقل از  ادیان نیوز، اخیرا فیلمی در یوتیوب منتشر شده که در آن "نیر بن أرتسی” خاخام بزرگ شهر قدس، در سخنرانی هفتگی خود بیان داشته که به زودی مردم مصر گرفتاری عذاب الهی شده و از گرسنگی و قحطی همدیگر را می خورند تا اینکه به کلی نابود شوند.

این خاخام بیان داشت همانگونه که خداوند عذاب را بر فرعونیان مسلط کرد و آنان را گرفتار ملخ و شپش و آن خون معروفی که وصفش در تورات نیز آمده، کرد، به زودی مردم مصر نیز گرفتار "قحطی و گرسنگی” خواهند شد، به گونه ای که حتی پناه بردن آنها به ایالات متحده هم سودی برایشان نداشته و نجاتشان نمی دهند.

وی در ادامه افزود که جهان به زودی ، در اثناء سال ۲۰۱۴ میلادی، شاهد هرج و مرج شدیدی خواهد شد که در نتیجه آن همه مردم عالم به جز یهودیان ساکن اسرائیل، نابود می شوند.

او اشاره کرد که تمام جهان گرفتار زلزله و سرما و طوفان های سخت می شود و در جای جای عالم، اعتراضات مردمی و ناآرامی های مدنی و رشدنرخ آمار آدمکشی و قتل افزایش می یابد و تمامی این رخدادها، بشارت نابودی عالم را می دهد.

وی در پایان از تمامی یهودیان عالم خواست برای نجات جانشان از این نابودی جهانی به سرزمین اسرائیل مهاجرت کنند.

2 نظر

  • لینک نظر سجاد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۰۷ نوشته شده توسط سجاد

    بی شعور عجب چیزی گفته همه نابود میشن الا یهود... خیلی خنده داره هه هه هه هه هه

  • لینک نظر مریم همتی چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۱ نوشته شده توسط مریم همتی

    خیلی خوبه اگر همه ی صهیونیستا یک جاجمع شوند راحتتر به درک واصلشون میکنیم به امید خدا

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی