درختان زیتون در فلسطین هدف حمله ی شهرک نشینان صهیونیست

درختان زیتون در فلسطین هدف حمله ی شهرک نشینان صهیونیست

سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۲
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

شهرک نشینان صهیونیست، دشمن اصلی درختان زیتون در سرزمین های فلسطینی هستند.

به گزارش موعود به نقل از ایرنا، منابع خبری عربی روز سه شنبه اعلام کردند از زمانی که شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی رود اردن و اطراف بیت المقدس احداث شد، ساکنان افراطی این شهرک ها از هیچ اقدامی برای آزار ملت فلسطین دریغ نکردند.

توهین به اعتقادات مسلمانان و اماکن مقدسه آنان، نوشتن عبارات موهن به اسلام و پیامبر اکرم (ص) روی دیوار مساجد یا منازل فلسطینی ها، آتش زدن مساجد، اهانت به مقبره های مسلمانان، حمله به فلسطینی ها، اقدامات تحریک آمیز و غصب منابع طبیعی متعلق به فلسطینی ها تنها گوشه ای از این دست اندازی ها است.

اما یکی از مهم ترین و رنج آورترین اقدامات شهرک نشینان صهیونیست، قطع درختان زیتون متعلق به فلسطینی ها در زمانی است که درخت به بار نشسته و محصول زیتون روی آن است.

فلسطینی هایی که درختان زیتون تنها منبع روزی آنهاست، یک سال منتظر می مانند تا در فصل برداشت، محصول زیتون را برای تامین هزینه خانواده خود بفروشند اما طی سال های اخیر، فصل برداشت زیتون به کابوسی برای آنان تبدیل شده است زیرا شهرک نشینان افراطی که کینه عمیقی نسبت به فلسطینی ها دارند، فضایی از رعب و وحشت را برای آنان در باغات زیتون ایجاد می کنند.

آنها هنگامی که مطمئن می شوند فلسطینی ها آماده برداشت محصول این میوه مقدس هستند، درخت بارور را قطع می کنند تا نه تنها منبع درآمد فلسطینی ها را از بین ببرند بلکه روحیه آنان را نیز تضعیف کنند.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی