يک زن يهودي: لعنت بر شما و اسرائيل

يک زن يهودي: لعنت بر شما و اسرائيل

سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۶
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

ما از ترک کردن کشورمان و آمدن به اسرائيل پشيمان هستيم. مي خواهيم به يمن بازگرديم. هيچ چيز از شما نمي خواهيم جز اينکه بليط برگشت برايمان بخريد. لعنت بر شما و اسرائيل ..

 

به گزارش موعود به نقل از  شيعه آنلاين، "نعيمه النهاري" از يهوديان مقيم در سرزمين هاي اشغالي است. او يک يمني تبار است که در سال 2004 ميلادي به همراه خانواده و نزديکانش از يمن خارج شد و در سال 2006 به سرزمين هاي اشغالي کوچ کرد.

اما بر خلاف وعده هايي که صهيونيست ها به وي داده بودند، زندگي خوبي در سرزمين هاي اشغالي ندارد. او روز گذشته با حضور در مقابل ساختمان پارلمان صهيونيستي (کنست) شروع کرد به فرياد زدن و شعار سر دادن.

وي با صداي بلند خطاب به نمايندگان کنست، چندين با اين جمله را تکرار کرد: لعنت بر شما و اسرائيل..

"نعيمه النهاري" که در سرزمين هاي اشغالي نام خود را به "لوزه النهاري" تغيير داده،‌ بعد از چندين بار لعنت فرستادن به نمايندگان کنست و اسرائيل،‌ گفت: ما از ترک کردن کشورمان و آمدن به اسرائيل پشيمان هستيم. مي خواهيم به يمن بازگرديم. هيچ چيز از شما نمي خواهيم جز اينکه بليط برگشت برايمان بخريد. لعنت بر شما و اسرائيل ..

گفتني است "نعيمه النهاري" و خانواده اش در سال 2004 از طريق ديپلمات هاي آمريکا در يمن فريب خوردند و ابتدا به آمريکا سفر کردند اما مدتي بعد يعني در سال 2006 به اجبار به سرزمين هاي اشغالي تبعيد شدند و در يکي از شهرک هاي صهيونيستي شهر "عسقلان" استقرار داده شدند.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی