سال ۱۴۰۰ مُزین به دو نیمه شعبان
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»سال ۱۴۰۰ مُزین به دو نیمه شعبان

سال ۱۴۰۰ مُزین به دو نیمه شعبان

پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱
امتیاز این گزینه
(1 رای)

نشست جمعی از فعالان مراسم انقلاب اسلامی روز سه شنبه ۱۲ اسفندماه در ساختمان مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

نشست جمعی از فعالان مراسم انقلاب اسلامی روز سه شنبه ۱۲ اسفندماه در ساختمان مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی در این جلسه با اشاره به حضور باشکوه مردم در مراسم دهه فجر خاصه یوم الله ۲۲ بهمن آن را یکی از نعمات الهی دانست که باید شکرگزار آن بود و افزود: این مراسم در شرایط کرونایی حرکتی بزرگ و ماندگار برگزار شد که تحسین مقام معظم رهبری را به همراه داشت.

وی با اشاره به مناسبت های پیش رو افزود: سال ۱۴۰۰ با جشن نیمه شعبان در ۹ فروردین آغاز و با جشن نیمه شعبان در ۲۷ اسفند پایان می پذیرد و این رخداد سال را امام زمانی کرده و ما وظیفه داریم نسبت به بزرگداشت جشن نیمه شعبان تلاش بیشتری داشته باشیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: انقلاب اسلامی در گام دوم خود باید زمینه ساز ظهور و تشکیل دولت مهدوی باشد لذا باید با تمام توان در مورد ترویج فرهنگ مهدویت و پاسخگویی به شبهات همت گماشت.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، هم چنین ۱۲ فروردین را از ایام الله و از مناسبت های مهم انقلاب برشمرد که در این روز حاکمیت نظام اسلامی در راستای زمینه سازی ظهور تحقق پیدا کرده است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران گفت: اجرای نورافشانی در شب نیمه شعبان، احیای این شب بزرگ، فضاسازی و تبلیغات مناسب و تولیدات ویژه جهت انتشار در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که باید در این عید بزرگ صورت گیرد.

عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، اجرای برنامه های مردمی را از ویژگی های نیمه شعبان ذکر کرد که باید به شیوه های مناسب با شرایط بهداشتی انجام گیرد.

در این جلسه حجت الاسلام عباسعلی پور مسئول بنیاد حضرت مهدی(عج) استان ضمن ارائه گزارش از برنامه های دهه مهدویت خواستار هم افزایی همه دستگاه ها در این زمینه شد.
منبع: ایسنا

نوشتن نظر