حمله داعش به مقر نیروهای دموکراتیک سوریه
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»حمله داعش به مقر نیروهای دموکراتیک سوریه

حمله داعش به مقر نیروهای دموکراتیک سوریه

يكشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

نیروهای مسلح گروه تروریستی داعش، به مواضع نیروهای دموکراتیک سوریه در منطقه «جعابی» در نزدیکی شهر «هجین» واقع در شرق دیرالزور حمله کردند.

منابع محلی اعلام کردند: گروه تروریستی داعش امروز(12 آبان ماه) به مواضع نیروهای دمکراتیک سوریه در منطقه جعابی واقع در شهر هجین حمله کرده و درگیری‌هایی بین طرفین همزمان با پرواز هواپیماهای ائتلاف بین‌المللی رخ داد.

نیروهای داعش عمدتا در شرق دیرالزور از جمله شهرهای هجین، السوسه، الشعفه و تعدادی از روستاهای اطراف رودخانه فرات مستقر هستند.

شهر هجین که داعش در آن تحت محاصره است، یکی از مهم‌ترین مناطق استقرار داعش محسوب می‌شود این شهر در قسمت شرقی رودخانه فرات واقع شده و شامل تعدادی از روستاها و مزارع از جمله «غرانیج» «کشکیه»، «ابوحمام» و... است که تحت سیطره گروه تروریستی داعش هستند.

نیروهای دموکراتیک سوریه پس از بمباران مواضع این نیروها در شمال شرق کشور توسط ترکیه در روزهای اخیر، حملات خود را علیه گروه تروریستی داعش در دیرالزور توقف کردند.

نیروهای داعش اخیرا در حملاتی غافلگیرانه تمامی مناطقی را که نیروهای دموکراتیک سوریه با حمایت آمریکا در آن پیشروی کرده بودند، پس گرفتند.
منبع: ایکنا

نوشتن نظر