تظاهرات سراسری در بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»تظاهرات سراسری در بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه

تظاهرات سراسری در بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

آمادگی ها برای برپایی سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین در حال انجام است و احزاب انقلابی معارض از آمادگی یکپارچه خود برای پی گیری خواسته های قانونی در مناطق مختلف بحرین خبر داد.


به گزارش موعود آمادگی ها برای برپایی سالگرد انقلاب 14 فوریه بحرین در حال انجام است و احزاب انقلابی معارض از آمادگی یکپارچه خود برای پی گیری خواسته های قانونی و استمرار انقلاب در مناطق مختلف بحرین خبر داد.

بر اساس این گزارش، جریان های انقلابی و مردمی بحرین ‌در اماکن عمومی، خانه ها و خیابان برای مشارکت در فعالیت های سالگرد انقلاب فراخوان داده اند و همچنین شهرک ها مناطق مختلف شاهد سلسله ای از تظاهرات و اعتراضات برای برپایی سالگرد انقلاب و به چالش کشیدن سرکوب و تهدید های پی در پی رژیم آل خلیفه هستند.

در همین راستا، تظاهرات گسترده ای در شهرک کرانه به راه افتاد که تظاهرات کنندگان آمادگی خود را برای برپایی حماسه و استقبال از  هفتمین سالگرد انقلاب اعلام کرده و در این تظاهرات بر استمرار موضع مردمی در دفاع از آیت الله عیسی قاسم در سایه تداوم محاصره نظامی منزل ایشان در شهرک الدراز، تاکید کردند.

از جمله شعار هایی که توسط تظاهرات کنندگان سر داده شد، "سقوط رژیم حمد عیسی"، "به سوی میدان"و "احکامشان اجرا نخواهد شد" بود.

مردم بحرین در دو شهرک ابوصیبع و الشاخوره با برپایی تظاهرات، شعار "مردم خواهان سقوط رژیم هستند" سردادند و آمادگی خود را برای استمرار انقلاب اعلام کرده و شعار های انقلابی سردادند.
منبع: حوزه نیوز

نوشتن نظر