صهیونیست‌ها خانه نشین شدند
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»صهیونیست‌ها خانه نشین شدند

صهیونیست‌ها خانه نشین شدند

پنجشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۴
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

سرویس های اطلاعاتی رژیم اشغالگر قدس از بیم بروز رخداد امنیتی از صهیونیست های ساکن مناطق شمالی سرزمین های اشغالی 48 خواست تا اطلاع ثانونی از خانه هایشان خارج نشوند.

 

به گزارش موعود به نقل از العالم سرویس های اطلاعاتی "اسرائیل" بدون اشاره به ماهیت این رخداد امنیتی، تاکید کردند که نسبت به نفوذ تیم عملیاتی حزب الله لبنان به منطقه اصبع الجلیل در نوار مرزی فلسطین اشغالی با لبنان نگران هستند.

لازم به ذکر است که مقام های امنیتی و اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی از بیم واکنش حزب الله لبنان به اقدام تروریستی اخیر اسرائیل در سوریه نیروهای خود را در نوار مرزی به حالت آماده کامل درآورده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی در روزهای گذشته مطالب متعددی درباره احتمالات ممکن پیرامون واکنش های آینده حزب الله لبنان به حملات موشکی اخیر اسرائیل به قنیطره سوریه اختصاص دادند؛ حمله ای که به شهادت 11 نفر از جمله فرزند شهید عماد مغنیه منجر شد. همزمان، تدابیر شدیدی در ارتش اسرائیل برای پاسخ احتمالی مقاومت اتخاذ و شهرک نشینان صهیونیست از نزدیک شدن به مرزها منع شده اند.

پس از حمله موشکی روز یکشنبه بالگرد صهیونیستی به قنیطره سوریه، ارتش صهیونیستی در منطقه جولان و کشتزارهای اشغالی شبعا به حالت آماده باش کامل در آمد و هواپیماهای جنگنده و شناسایی بدون خلبان آن بر فراز منطقه به گشت زنی می پردازند.

نوشتن نظر