اخبار ضد و نقیض از زخمی شدن البغدادی
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»اخبار ضد و نقیض از زخمی شدن البغدادی

اخبار ضد و نقیض از زخمی شدن البغدادی

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۰
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

منابع خبری از زخمی شدن «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تکفیری داعش در موصل عراق خبر دادند.

 

به گزارش موعود به نقل از فارس برخی منابع خبری عراق گزارش دادند که ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در حمله هوایی به مواضع این گروه تکفیری در موصل زخمی شد.

شبکه العالم نیز به نقل از منابع خبری عراقی گزارش داد که اخبار ضد و نقیضی درباره زخمی شدن ابوبکر البغدادی در موصل منتشر شده است.در این حمله هوایی تعدادی از سرکرده های داعش نیز زخمی شدند.

در همین ارتباط، پایگاه خبری «صوت العراق» به نقل از یک منبع محلی در استان نینوا که نخواست نامش فاش شود، خبر داد که به احتمال قوی ابوبکر البغدادی در حمله سه شنبه شب ائتلاف بین المللی به جنوب شرق موصل زخمی شد.

این منبع محلی به «السومریه نیوز» گفته که « جنگنده های ائتلاف سه شنبه شب، مواضع داعش در منطقه السلامیه در جنوب شرق موصل را که در آن ابوبکر البغدادی و شماری از سرکرده های این گروه تروریستی حضور داشتند، هدف قرار دادند».این در حالی است که هنوز هیچ یک از مقامات عراقی صحت این خبر را تائید نکرده اند.

سرکرده داعش بیش از دو ماه گذشته نیز در حملات هوایی در عراق زخمی شده بود و به سوریه گریخت. وزارت کشور عراق نیز در بیانیه ای زخمی شدن ابوبکر البغدادی را تائید و اعلام کرده بود که سرکرده گروه تروریستی داعش در جریان عملیات گروه «عقاب‎های اطلاعاتی» که توسط نیروهای ائتلاف انجام شد، زخمی شد.

نوشتن نظر