واکنش بحرین به سخنان «سید نصرالله»
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی» واکنش بحرین به سخنان «سید نصرالله»

واکنش بحرین به سخنان «سید نصرالله»

شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

وزیر امور رسانه بحرین اعلام کرد که این کشور پاسخی به سخنان دیروز سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله نمی‌دهد.

 

به گزارش موعود به نقل از فارس  «عیسى بن عبدالرحمن الحمادی» وزیر امور رسانه بحرین در واکنش به سخنان «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله گفت بحرین در صدد پاسخ به اظهارات وی نیست.

الحمادی در مصاحبه‌ای با شبکه «العربیه»، حزب‌الله را سازمانی تروریستی خواند و گفت: منامه به اظهارات دبیرکل این جنبش که به بحرین حمله کرد، پاسخ نمی‌دهد.

وی در سوالی پیرامون بازداشت شیخ «علی سلمان» دبیرکل الوفاق بحرین گفت: وی اظهاراتی داشته که به امنیت ملی ضربه وارد کرده است و سلامت شهروندان را تحت تاثیر قرار داده است. شیخ سلمان حدود 13 روز است که بازداشت شده است.

دبیرکل حزب‌الله در اظهارات جمعه (دیروز) خود با اشاره به اینکه مردم بحرین درحال مطالبه حقوق خود هستند و گفت: ادامه دستگیری شیخ علی سلمان امری خطرناک است.وی با بیان اینکه رژیم بحرین به بن بست رسیده و محاسباتشان اشتباه است، افزود: مردم بحرین از همان ابتدا مسیر مسالمت آمیز را برای رسیدن به مطالبات خود انتخاب کردند که همین مسئله باعث تمایز حرکت بحرین شده است.

سید حسن با اشاره به سکوت سکوت جهانی در مقابل سرکوب مردم در بحرین توسط رژیم آل خلیفه تاکید کرد که دولت منامه برنامه‌هایی همچون رژیم اسرائیل درپیش گرفته است. افرادی از نقاط مختلف به بحرین آورده می‌شوند و به آنها تابعیت داده می‌شود ولی در مقابل مردم بحرین از حقوقشان محرومند و با هرگونه موضع‌گیری به زندان می‌افتند و سلب تابعیت می‌شوند

1 نظر

  • لینک نظر رضا ج يكشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۳ نوشته شده توسط رضا ج

    درود بر سید حسن نصرالله... بر این سرباز شجاع امام خامنه ای ... و درود بر تمام شیعیان زمینه ساز ظهور...

نوشتن نظر