اقدامات تبلیغی کلیسای جماعت ربانی جهت جذب جوانان مسلمان
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»اقدامات تبلیغی کلیسای جماعت ربانی جهت جذب جوانان مسلمان

اقدامات تبلیغی کلیسای جماعت ربانی جهت جذب جوانان مسلمان

چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۵۶
امتیاز این گزینه
(4 آرا)

به گزارش تعامل نیوز(Taamolnews.ir)،اخیرا فعالیت‌های تبلیغی کلیسای ربانی در تهران شدت یافته و با جذب جوانان مسلمان به دین میسحیت اقدام به اعزام کاروان‌های مسیحیت تبشیری در سطح کشور به ویژه استان ... می‌نماید.

بنا بر این گزارش، کلیسای جماعت ربانی در ایران دارای 4 شعبه فعال و سابقه‌ای حدود 45 ساله می‌باشد و اعضای آن از مسیحیان تندرو می‌باشند که به شگردها و شیوه‌ها تبلیغاتی مختلف سعی در عضوگیری و تغییر دین جوانان مسلمان دارند و تلاش می‌نمایند چهره نظام مقدس ج.ا.ا را در مجامع بین‌المللی بسیار خشن جلوه دهند.
برخی از شیوه‌هایی که در جذب جوانان توسط این جماعت به کار می‌رود به شرح زیر است:

- استفاده از فقر مالی جوانان بیکار مخصوصاً جوان‌هایی که به دلیل کمبود‌های مالی قادر به ازدواج نیستند و اغفال جوانانی که از نظر اعتقادی سست و در درجه پایین قرار دارند.

- جذب جوان‌هایی که مدعی نبود آزادی‌های مدنی در ایران هستند و دادن وعده پناهندگی در کشور‌های دیگر به آنها در صورت تغییر دین

- پخش شب نامه و بروشورهای تبلیغاتی که در آنها به صورت واضح و آشکار راههای ارتباط با اعضا و گرفتن غسل تعمید و تغییر دین تبلیغ شده است.

- ارتباط با شبکه‌های ماهواره‌ای که اکثر آنها تحت حمایت غول‌های رسانه‌ای آمریکا هستند.
یکی دیگر از اقدامات افراد مذکور، ناشناخته ماندن اعضای اصلی مخصوصاً مبلغین مذهبی آنها می‌باشد و معمولاً اعضا برجسته و مبلغین اصلی این گروه کاملاً عادی و ساده لباس می‌پوشند و در بین مردم مخصوصاً معابر و محل تجمع جوانان، مثل پارک‌ها، سینماها و سایر مناطقی حضور پیدا می‌کنند و به شکار طعمه‌های خود می‌پردازند.

نوشتن نظر