برقراری ارتباط زنده با کربلای معلی در «حلقه‌های توسل»
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»برقراری ارتباط زنده با کربلای معلی در «حلقه‌های توسل»

برقراری ارتباط زنده با کربلای معلی در «حلقه‌های توسل»

سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مدیر امور حج و زیارت شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به برقراری ارتباط زنده با کربلای معلی در ویژه‌برنامه «حلقه‌های توسل» گفت: این ویژه برنامه به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

 

«محسن قاضی‌نسب» مدیر امور حج و زیارت شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به تولید برنامه‌ای در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: ویژه برنامه «حلقه‌های توسل» به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی به همت گروه حج و زیارت شبکه قرآن و معارف سیما از ساعت 9:30 تا 11:30 روی آنتن این شبکه تلویزیونی می‌رود.

وی با اشاره به اهمیت تبیین حماسه عاشورا برای مردم، تصریح کرد: در این ویژه برنامه که در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیم عزاداران سیدالشهدا(ع) می‌شود، حجت‌الاسلام سید علی قاضی‌‌عسگر در روز تاسوعا و همچنین حجت‌الاسلامحائری زاده» در روز عاشورای حسینی به عنوان کارشناس به تبیین پیام‌های این حماسه ماندگار خواهند پرداخت.

قاضی‌نسب با بیان اینکه علاقه‌مندان به ارتباط زنده با کربلای معلی می‌توانند بیننده این برنامه باشند، خاطرنشان کرد: در ویژه برنامه «حلقه‌های توسل» با کربلای معلی و همچنین مسجد ارگ تهران ارتباط زنده برقرار می‌شود.

مدیر امور حج و زیارت شبکه قرآن و معارف سیما، پخش مراسم عزاداری و هیئت‌های مختلف در سراسر کشور را از دیگر برنامه‌های این ویژه برنامه عنوان کرد و ادامه داد: ما در این برنامه سعی داریم پیامدهای نهضت حسینی را تبیین کنیم تا مسلمانان با آشنایی با مبانی حرکت قرآنی امام حسین(ع) و یارانش رفتارهای خود را با قرآن و اهل‌بیت(ع) مطابق سازند.

فارس

نوشتن نظر