عبور از خط قرمزهای حضور زنان در تلویزیون!
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»عبور از خط قرمزهای حضور زنان در تلویزیون!

عبور از خط قرمزهای حضور زنان در تلویزیون!

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۹
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

این مسابقه پنج محور دارد که عبارتند از قدرت، سرعت، استقامت، تعادل و تمرکز. با توجه به این محورها، معلوم نیست تلویزیون چگونه میخواهد حضور زنان در این مسابقه را پخش کند.

به گزارش موعود به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی،در ستون جهت اطلاع امروز دوشنبه خود نوشت:

* تلویزیون، برای عبور از خط قرمزهای حضور زنان در برابر دوربین آماده می‌شود.

"قوی‌ترین زنان ایران هم به تلویزیون می‌آیند." این خبری است که "مهدی امیری‌محمدیان" تهیه‌کننده برنامه "قوی‌ترین‌ها" در گفت‌وگو با "شرق" آن را تایید کرد و گفت مجوز تهیه و اجرای این مسابقه از سوی مدیریت رسانه ‌ملی و شبکه پنج‌سیما صادر شده است.

این مسابقه که هم اینک در مرحله طراحی و آماده‌سازی دکور است، بعد از اجرای نخستین بخش مسابقه جدید قوی‌ترین مردان پخش می‌شود.

براساس همین گزارش، این مسابقه پنج محور دارد که عبارتند از قدرت، سرعت، استقامت، تعادل و تمرکز. با توجه به این محورها، معلوم نیست تلویزیون چگونه میخواهد حضور زنان در این مسابقه را پخش کند.

* نام‌گذاری بی‌ربط و گاهی توهین آمیز و خلاف شأن که از سال‌ها قبل مرسوم بود، اکنون به اوج رسیده است.

به دنبال بالا رفتن تابلوهائی از قبیل "توزیع گوشت ملاصدرا"، "کله پاچه‌ای ابوعلی سینا" و... اخیراً "آشپزخانه ثامن الحجج" نیز به صحنه آمده و با تبلیغات رنگی و مفصل آغاز به کار کرده است! مردم می‌پرسند آیا مسئولین اماکن یا شهرداری و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای سامان دادن به این وضعیت توهین آمیز وظیفه‌ای ندارند؟!

نوشتن نظر