اخراج یک معلم محجبه در یکی از مدارس آذربایجان
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»اخراج یک معلم محجبه در یکی از مدارس آذربایجان

اخراج یک معلم محجبه در یکی از مدارس آذربایجان

شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

در یکی از مدارس جمهوری آذربایجان یک معلم به علت حجابش از مدرسه اخراج شد.

به گزارش فارس، «آیگون سلیمان اوا» معلم مدرسه شماره 196روستای «هوسان» به دلیل رعایت حجاب اسلامی از سوی مدیر این مدرسه اخراج شد.

بر اساس این گزارش مدیر این مدرسه با اخراج این معلم محجبه به وی گفته است: اگر مایل به ادامه تدریس در مدرسه هستید از حجاب خود صرف نظر کنید.

این معلم محجبه چندین بار از سوی مدیر مدرسه مورد تذکر واقع شده بود و به دلیل رعایت حجاب اسلامی از مدرسه اخراج شد.

آیگون سلیمان اوا در این باره به «بنیاد حیدر علی اف» که ریاستش بر عهده «مهربان علی اوا» می‌باشد و همچنین به وزارت تحصیل نیز مراجعه کرده اما هیچ جوابی دریافت نکرده است.

ممنوعیت حجاب برای دانش آموزان، اخراج معلمان محجبه، منع برگزاری مناسک مذهبی از جمله در ماه‌های رمضان و محرم، مخالفت با اقامه نماز در پادگان‌ها و … تلاش‌هایی سازمان یافته از سوی مقامات جمهوری آذربایجان برای مقابله با اسلام به شمار می‌آید.

در همین حال، نمی‌توان حمایت‌های کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی در مبارزه با اسلام در جمهوری آذربایجان را نادیده گرفت و می‌توان آن‌ها را عاملان اصلی اسلام ستیزی نوین در این کشور دانست.

 

2 نظر

  • لینک نظر محسن يكشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۲ نوشته شده توسط محسن

    اين سايت فوق العاده است

  • لینک نظر سید حامد شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۴۰ نوشته شده توسط سید حامد

    حاکمان آذربایجان اگر اندکی هوشیاری و تحلیل درست داشته باشند با ادامه این وضعیت آینده خود را می بایست شبیه به کشورهای انقالبی عربی و حاکمان فاسد آن ببینند.
    اروپائی که سال ها متمدن تر از آنها حرکت کرده و ممنوعیت حجاب و مناسک اسلامی را سرلوحه قرار داده حالا با موج غیر قابل کنترل و مهار اسلام خواهی روبروست. امواجی که از فطرت خدا جوی انسان های آزاده بر می خیزد.

نوشتن نظر