ترس خاخام صهیونیست از قیام مسلمانان
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»ترس خاخام صهیونیست از قیام مسلمانان

ترس خاخام صهیونیست از قیام مسلمانان

چهارشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۱
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

یک خاخام صهیونیست با هشدار درباره تحولات منطقه اعلام کرد ارتش اسرائیل توان شکست دادن نیم میلیون مسلمان (حزب‌الله) را نداشت؛ چگونه می‌خواهد با میلیون‌ها مسلمان که بزودی برای آزادی قدس راهی این شهر می‌شوند، مقابله کند؟
به گزارش فارس، یک خاخام صهیونیست چندی پیش در جمع تعدادی از جوانان صهیونیست درباره قیام قریب‌الوقوع مردم مسلمان علیه اسرائیل هشدار داد.

وی در این سخنان که توسط جوانان فلسطینی در شبکه اجتماعی اینترنتی فیس بوک منتشر شده است و ترجمه آن در زیر خواهد آمد، به وضوح هراسی که به جان مقامات اسرائیلی افتاده است، به تصویر می‌کشد و تصریح می‌کند که میلیون‌ها مسلمان بزودی راهی قدس می‌شوند تا مسجدالاقصی را آزاد کنند.

ترجمه این فیلم:

«خاخام یهودی انقلاب‌های عربی را تشریح می‌کند».
«در پی انقلاب‌های عربی، ترس و نگرانی درباره سرنوشت رژیم صهیونیستی بر سران و محافل اسرائیل حاکم شده است... این فیلم را که این خاخام صهیونیست در آن به‌روشنی ترس و وحشت خود را از پیشروی مسلمانان به سوی فلسطین، تشریح می‌کند، مشاهده کنید».

خاخام صهیونیست:
کاملا روشن است که طناب دار به دور گردن ما تنگ‌تر و تنگ‌تر می‌شود. کشورهای اطراف ما خواستار ساختار دموکراتیک هستند ولی حقیقت این است که آنها می‌خواهند از دست دیکتاتورها خلاص شوند وگمان نکنید که آنچه پیش خواهد آمد بهتر از اکنون خواهد بود. [انور] سادات [رئیس جمهور اسبق مصر] جای [جمال عبد الـ] ناصر آمد و حسنی مبارک جای سادات و چون وی نخواست مانند دو رئیس جمهوری پیشین خود [مردم را] بکشد [تلاش کرد که] خواست حکومت خود را موروثی کند [ولی مردم علیه او قیام کردند]...

جمله هشدار آمیز روی فیلم: این خاخام تلاش می‌کند تشریح کند که رئیس جمهوری آینده مصر نیز دیکتاتور خواهد بود... «مهـم»... اکنون به این قسمت از سخنان این خاخام گوش فرا بدهید:

ای قوم یهود ! می‌دانید که منطقه اطراف ما بشدت می‌لرزد و اگر تا الان تصور می‌کردید که این انقلاب‌ها از ما دور است و ما از دور نظاره‌گر خواهیم بود، سخت در اشتباهید چون اگر رژیم‌ها تغییر کند و اسلامی شود، آن وقت مشکل بسیار بزرگی خواهیم داشت.

چه کسی خاطرش هست زمانیکه گفتم «ما چه خواهیم کرد اگر میلیون‌ها مسلمان تصمیم بگیرند به سوی ما پیشروی کنند» البته خوب می‌دانید که گرداگرد ما نیم میلیارد مسلمان زندگی می‌کند. مشاهده کردید که ارتش از مهار نیم میلیون مسلمان [حزب‌الله در جنگ ۳۳ روزه] عاجز ماند... حال [با میلیون‌ها مسلمان] چه کنیم !!

در مصر دیدید که تظاهرات مردم میلیونی برگزار شد و تعداد آنان به دو میلیون نفر رسید. در این تظاهرات مصری‌ها چه گفتند؟!! آنها می‌خواهند به سوی قدس پیشروی کنند. با پای پیاده... می‌خواهند قدس را آزاد کنند.

صحرای سینا از لحاظ جغرافیایی کمی از ما دور است ولی چه اتفاقی خواهد افتاد اگر میلیون‌ها مسلمان از کرانه ‍[باختری] و دیگر مرزها به سوی ما پیشروی کنند؟ چه خواهند گفت؟... می‌گویند مرک بر اسرائیل سپس به سوی قدس حرکت می‌کنند و حاضرند میلیون‌ها شهید هم بدهند. «ایـن تـازه آغـاز ماجـراست»

در انتهای این فیلم که در شبکه اجتماعتی اینترنتی فیس‌بوک منتشر شده است به تاریخ فراخوان برای قیام مردم فلسطین تحت عنوان «انتفاضه سوم فلسطین» در تاریخ یکشنبه ۱۵ می امسال (۲۵ اردیبهشت) اشاره می‌کند.

نوشتن نظر