برنامه تا جمعه ظهور از رادیو معارف
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»برنامه تا جمعه ظهور از رادیو معارف

برنامه تا جمعه ظهور از رادیو معارف

چهارشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۱۳
امتیاز این گزینه
(5 آرا)

برنامه تا جمعه ظهور از رادیو معارف که در روزهای جمعه صبح از ساعت 8:30 تا 10 به صورت زنده پخش می‌شود، به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های منتخب رادیو در سال 90 مطرح شده است.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی صدا، این برنامه در سه بخش به موضوع مهدویت می‌پردازد و تکرار آن در همان روز جمعه در ساعت 22:15 دقیقه پخش می‌شود.

بخش‌های متشکل این برنامه عبارتند از بخش پرسش و پاسخ که در هر هفته یک پرسش مطرح می‌شود و به تماس‌های تلفنی، کتبی و پیامک های مخاطبان با حضور استاد حجت الاسلام والمسلمین مهدی یوسفیان از محققان مرکز تخصصی مهدویت پاسخ داده می‌شود.

بخش دوم این برنامه که به مسائل روز مرتبط با اسلام و مهدویت می‌پردازد با کارشناسی استاد شفیعی سروستانی مدیر مسئول مؤسسه موعود اجرا می‌شود.

بخش سوم برنامه تا جمعه ظهور بخش حدیث خوانی است که در آن مبحث ضرورت وجود امام از نگاه روایات و احادیث بررسی می‌شود و کارشناس آن حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی راد از محققان مرکز دارالحدیث قم است.

تهیه کننده و سردبیر برنامه تا جمعه ظهور حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی و مجری برنامه نیز رضا حبیبی است.

قابل توجه خوانندگان عزیز بخش دوم این برنامه با سخنرانی استاد شفیعی سروستانی در مسائل روز مرتبط با اسلام و مهدویت را می توانید از همین سایت هرجمعه دانلود کنید

نوشتن نظر