تحرکات وهابی ها برای کنترل مساجد مصر
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»تحرکات وهابی ها برای کنترل مساجد مصر

تحرکات وهابی ها برای کنترل مساجد مصر

دوشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۰۹
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

وزیر اوقاف مصر از تحرکات گسترده وهابی ها برای کنترل مساجد این کشور پرده برداشت، و حملات تکفیری ها و طرفداران جریانهای افراطی به مساجد را از چالش های مهم این وزارتخانه در مرحله کنونی دانست.

به گزارش مشرق به نقل از العالم، "عبدالله الحسینی "دوشنبه در گفت وگو با شبکه خبری "توافق" به طور آشکارا جریان وهابی را به تلاش برای سلطه بر مساجد به شکل غیرقانونی و غیراخلاقی متهم و تاکید کرد که انقلاب و آزادی به معنای بی قانونی و بی اخلاقی نیست.

الحسینی با اشاره به حملات اخیر به مساجد مصر ازجمله مسجد النور و نیز حمله تکفیری ها به امام جماعت و خطیب این مسجد اظهار داشت: این حملات ازجمله چالش هایی است که وزارت اوقاف مصر با آن روبروست.

این وزیر مصری افزود: وزارت اوقاف اکنون درحال هماهنگی با نیروهای پلیس و ارتش مصر برای حفاظت از مساجد و مقابله با پیروان تفکر تکفیری است که گمان می کنند می توانند هرکاری را که می خواهند در مساجد انجام دهند، درحالی که براساس قوانین مصر، سرپرستی مساجد برعهده وزارت اوقاف است.

1 نظر

  • لینک نظر سید حامد دوشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۱۷ نوشته شده توسط سید حامد

    امت اسلام تا الان باید برایش روشن شده باشد که سران مهد وهابیت یعنی آل سعود لعنت الله علیهم اجمعین به پاکترین و مقدس ترین داشته خود یعنی قران معظم توهین می کنند و ...، پس بنابراین حداقل این تفکر منحرف دنیا زده جمال پرست دیگر نباید هیچ جائی در بین امت واحده اسلام داشته باشد.

نوشتن نظر