فست فود های بهایی هم از راه رسید
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»فست فود های بهایی هم از راه رسید

فست فود های بهایی هم از راه رسید

چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۱۵
امتیاز این گزینه
(11 آرا)

ه گزارش « ندای انقلاب» به تازگی مشاهده شده در یکی از خیابانهای شمالی تهران فست فودی با نام « ۱۹» افتتاح شده است.

این در حالی است که عدد « ۱۹» از اعدادی است که در فرقه ضاله بهائیت دارای اعتبار خاصی است!

از بین اعتقادات آنان اعتقاد به اعداد، اعتقادی برجسته و جالب توجه است. بهاییان عدد نه را مقدس می دانند، جهت انتخابشان نیز این بوده است که کلمه (بها) در حروف ابجد برابر عدد نه می شود جالب است که بدانید دو لغت (وبا) و (بز) نیز به حروف ابجد برابر عدد نه می شود.

اعداد زیادی نزد بهائیان از تقدس و بعضا از نحوست برخوردارند. مهمترین و مقدس ترین عدد نزد ایشان که پایه تقویم و آرایش های دینیشان را تشکیل داده است، عدد نوزده می باشد که تعداد ماه های سال، روزهای ماه، میزان مهریه زنان، جزای نقدی و روزه - به مدت نوزده روز از طلوع تا غروب آفتاب آخرین ماه سال – و حتی تعداد فصلهای کتاب مقدسشان(اقدس) همه بر پایه ی عدد نوزده تدوین گشته است. جالبتر آنکه تعداد کنگره های برج آزادی تهران نیز نوزده تاست و شکاف آن رو به قبله بهاییان(عکا در فلسطین؛ قبر حسینعلی بها) است که گویای طراحان و مهندسین بهایی آن است.

اما دلیل انتخاب عدد نوزده نیز همچون عدد نه تنها برابری این عدد در حروف ابجد با لغت بهایی می باشد.
اکنون بسیار جالب توجه است که قرآن مجید نیز به عدد نوزده اشاره کرده است!

لَوَّاحَۀٌ لِّلْبَشَرِ * عَلَیْهَا تِسْعَۀَ عَشَرَ * وَمَا جَعَلْنَا أَصْحَابَ النَّارِ إِلَّا مَلَائِکَۀً وَمَا جَعَلْنَا عِدَّتَهُمْ إِلَّا فِتْنَۀً...(مدثر ۲۹-۳۱)؛ آن آتش بر آدمیان رو نماید* بر آن آتش نوزده تن موکلند(فرشتگان عذاب)* و ما خازنان دوزخ را غیر فرشتگان عذاب قرار ندادیم و عدد آنها را جز برای فتنه و محنت کفار نوزده نگردانیدیم...

این آیات بلافاصله بعد از آیات مربوط به کافر معاند نسبت به پیغمبر اسلام آمده است و عاقبت وی را دوزخ و عذاب سخت بیان کرده است و عدد نوزده را به شکل رمز آمیزی مطرح کرده که بعید نیست اشاره به همین گمراهی نیز داشته باشد. این موضوع با در نظر گرفتن حدیثی از پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) که می فرماید: فهم معارف قرآن در آخرالزمان بهتر صورت می گیرد دارای بسی تأمل و تدبر می باشد.

آیت الله مکارم شیرازی، در تفسیر نمونه (ج ۲۵، ص ۲۳۷)می نویسند:....آری یک مذهب دوزخی باید بر محور عدد دوزخی دور زند و یک جمعیت دوزخی باید خود را هماهنگ با عدد فرشتگان عذاب کند.

2 نظر

  • لینک نظر فرزاد شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۳۰ نوشته شده توسط فرزاد

    ,واقعا برای من جالب بود ممنونم-

  • لینک نظر مریم جمعه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۰۴ نوشته شده توسط مریم

    واقعاً کشف شده بهایی اند یا فقط از رو اینکه اسمش 19 است، می گید بهایی اند؟

نوشتن نظر