اخراج از هواپیما بخاطر گفت وگوی دینی
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»اخراج از هواپیما بخاطر گفت وگوی دینی

اخراج از هواپیما بخاطر گفت وگوی دینی

چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۵۱
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

یک مسافر انگلیسی در اقدامی اسلام ستیزانه علیه مسافران مسلمان پرواز قاهره - لندن اعتراض کرد که بر اثر آن خلبان انگلیسی این هواپیما مسافران مسلمان را مجبور به پیاده شدن نمود.

به گزارش بی‌باک به نقل از "الریاض.نت" گزارش داد: دو مسافر مسلمان در هواپیمای قاهره- لندن درباره مسائل دینی با یکدیگر گفتگو و صحبت می کردند که یک مسافر انگلیسی به محض شنیدن سخنان این دو مسلمان انگلیسی کنیایی الاصل واکنش شدید و عجیبی از خود بروز داد و برگی دیگر از آزادی بیان و ادیان از دیگاه غرب را به نمایش گذاشت که در پی اعتراض این فرد انگلیسی خلبان قبل از اینکه هواپیما پرواز کند در اقدامی اسلام ستیزانه و مخالف حقوق بشر از نیروهای پلیس خواست تا این دو مسلمان را از هواپیما پیاده کنند!

بر اساس این گزارش، مسافر انگلیسی برای توجیه کار خود گفت: هنگامی که این دو مسلمان درباره دین صحبت می کردند بسیار وحشت زده شدم(!) و از اینکه آنها تروریسم(!) باشند نگران گشتم!

گفتنی است بقیه مسافران این پرواز با مشاهده این اقدام ناعادلانه و تبعیض آمیز خلبان هواپیما تا پایان سفر هیچ صحبتی نکردند چون او به محض اعتراض مسافر انگلیسی، دستور پیاده شدن این دو مسلمان را صادر کرد .

نوشتن نظر