فرزند امام موسی ادعای السنوسی را رد کرد
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»فرزند امام موسی ادعای السنوسی را رد کرد

فرزند امام موسی ادعای السنوسی را رد کرد

شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۱۳
امتیاز این گزینه
(1 رای)

به گزارش موعود فرزند امام موسی صدر تاكید كرد كه اخبار منتشر شده درباره اعترافات عبدالله السنوسی، رییس پیشین سازمان اطلاعات لیبی كذب است و تنها منبع موثق در بیان اخبار مربوط به امام موسی صدر هیات مشترك لبنانی ـ لیبیایی است. آن‌ها باید به تحقیقات خود در این‌باره ادامه دهند و مسوولیت اصلی پیگیری این پرونده با آن‌هاست.
حورا صدر تاكید كرد: اخباری كه به نقل از السنوسی درباره سرنوشت امام موسی صدر منتشر شده كذب است و حتی تناقض‌هایی دارد، از جمله این كه گفته شده پاسپورت‌های امام موسی صدر و دو همراه وی در اختیار السنوسی بوده است در حالی كه این پاسپورت‌ها 10 روز بعد از ربوده شدن امام موسی صدر كشف شد و هم‌اكنون در پرونده مربوط به آنان و در اختیار دادگاه لبنان است و قابل قبول نیست كه چنین فردی در این موقعیت این پاسپورت‌ها را به همراه داشته باشد.
او با بیان این كه پیش از این نیز اخباری از این دست بسیار منتشر شده كه بلافاصله پس از انتشار تكذیب شده است، اظهار كرد: منتظریم كه این خبر نیز مانند اخباردیگری كه با منابع مشكوك و غیرموثق منتشر شده بود تكذیب شود، منبع این خبر مشخص نیست متاسفانه برخی رسانه‌ها به دلیل این كه می‌خواهند اولین خبر را در مورد امام موسی صدر منتشر كنند دست به انتشار اخباری با منابع غیرقابل اعتماد می‌زنند.
صدر اضافه كرد: هنوز هیچ خبری در مورد محتوای دیدار وزیر خارجه لبنان با السنوسی در موریتانی منتشر نشده است.
او یادآور شد: این پرونده با توجه به حساسیتی كه دارد نیاز به اطلاعات موثقی دارد. اخبار منتشر شده به نقل از این مقام پیشین لیبیایی قابل اعتماد نیست. هیات مشترك لبنانی ـ لیبیایی مسوولیت اصلی پیگیری این مساله را دارد و منتظر اعلام خبر آزادی امام موسی صدر از سوی این كمیته هستیم.

نوشتن نظر