صهیونیست‌ها این بار عبادتگاه مسیحیان در قدس را به آتش کشیدند
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»صهیونیست‌ها این بار عبادتگاه مسیحیان در قدس را به آتش کشیدند

صهیونیست‌ها این بار عبادتگاه مسیحیان در قدس را به آتش کشیدند

سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

به گزارش موعود   «عطا‌الله حنا» سر اسقف کلیسای ارتدوکس بیت المقدس تاکید کرد که اقدام یهودیان افراطی در به آتش کشیدن عبادتگاه لطرون در غرب شهر قدس اقدامی جنایتکارانه و خطرناک است و کسانی که این عمل را مرتکب شده‌اند انسانیت خود را از دست داده و افراطی‌گری و تنفر چشمان آنها را کور کرده است.
وی افزود: کسانی که این عمل را انجام داده‌اند، یهودیان افراطی هستند که نمی‌خواهند آثار مسیحی و اسلامی را ببینند، آنها فقط زبان خشونت و تنفر را می‌فهمند بنابراین هر انسان عاقلی باید این عمل را محکوم کند.
وی تصریح کرد که تجاوز به دیر لطرون در ادامه مجموعه جنایت‌های آنها علیه مقدسات اسلامی و مسیحی و در راستای نقض آزادی‌های عبادی است.
دیر لطرون توسط کلیسای کاتولیک اداره می‌شود و این دیر ویژه راهبان است که دروازه آن به روی همه افرادی که قصد عبادت در آن دارند، باز است.
حنا در ادامه تاکید کرد که کلیسای کاتولیک مامور پیگیری این اقدام جنایتکارانه است زیرا تجاوزات علیه مساجد، کلیساها و دیرها به طور روزانه ادامه دارد.
تعدادی از صهیونیست‌های افراطی صبح امروز یک دیر واقع در منطقه لطرون در غرب شهر قدس اشغالی را به آتش کشیده و شعارهایی علیه مسیحیان و حضرت عیسی مسیح (ع) بر روی دیوارهای آن نوشتند.

 

نوشتن نظر