بیانیه حشدالشعبی درباره جزئیات حمله بامدادی شنبه تروریست‌های آمریکایی
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»بیانیه حشدالشعبی درباره جزئیات حمله بامدادی شنبه تروریست‌های آمریکایی

بیانیه حشدالشعبی درباره جزئیات حمله بامدادی شنبه تروریست‌های آمریکایی

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۴
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

هیات حشدالشعبی درباره جزئیات حمله بامدادی امروز تروریست‌های آمریکایی به دو خودروی این نیروی مردمی بیانیه‌ای صادر کرد.


حشدالشعبی در بیانیه‌ خود اعلام کرد در حمله بامداد شنبه آمریکا خودروهای بهداری حشدالشعبی هدف قرار گرفت.

در بیانیه حشدالشعبی همچنین آمده است: ما خبر شهادت فرماندهانی همچون شبل الزیدی، حامد الجزائری و رائد الکروی را که در پایگاه‌های ارتباط اجتماعی منتشر شده،‌ تکذیب می‌کنیم.

بیانیه حشدالشعبی افزود: منابع اولیه تاکید می‌کند که این حمله ستونی از خودروهای بهداری حشدالشعبی را در نزدیکی استادیوم التاجی بغداد هدف قرار داده است.

واحد اطلاع رسانی حشدالشعبی در بیانیه خود از همه خواست خبرها را از منابع رسمی حشد پیگیری کنند و به رسانه‌های دروغگو اجازه ندهند خبرهای کذب را که با هدف برهم زدن ثبات عراق است، پخش کنند.

بر اساس گزارش شبکه الجزیره، مسئولان پنتاگون ادعا کرده‌ بودند که احتمال بالایی وجود دارد که علی شبل الزیدی فرمانده گردانهای امام علی [علیه السلام] در حمله بامداد امروز شنبه کشته (شهید) شده باشد.

شبکه الجزیره ساعاتی پیش به نقل از منابع امنیتی عراقی از حمله هوایی به دو خودروی نیروهای حشدالشعبی در منطقه التاجی در شمال بغداد خبر داده بود.

این شبکه به نقل از این منابع اعلام کرد که در این حمله، چند نیروی حشدالشعبی به شهادت رسیدند. شبکه الاخباریه هم از حمله پهپادی دیگر به یک کاروان دیگر از خودروهای حشدالشعبی عراق در استان نینوا در شمال غربی این کشور خبر داده‌ بودند.

تسنیم

نوشتن نظر