استقبال مرکز اسلامی کویت در آمریکا از غیرمسلمانان
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»استقبال مرکز اسلامی کویت در آمریکا از غیرمسلمانان

استقبال مرکز اسلامی کویت در آمریکا از غیرمسلمانان

شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مرکز اسلامی کویت در ایالت یوتا، به هدف تقویت روابط میان ادیانی، با برگزاری مراسم درهای باز مسجد، میزبان همسایگان غیرمسلمان خواهد بود.

مرکز اسلامی کویت در شهر اودن در ایالت یوتای آمریکا روز شنبه با هدف تقویت روابط با جامعه و غیرمسلمانان میزبان مراسم درهای باز خواهد بود.

مراسم درهای باز مسجد قرار است از ساعت 11 صبح شنبه تا ساعت 1:30 بعد از ظهر برپا باشد از تمامی مردم و همسایگان خواسته شده در این رویداد شرکت داشته باشند و سخنرانان دینی، اعضای هیات علمی دانشگاه کویت و یک مدیر ارشد مسجد بزرگ کویت نیز برای سخنرانی در این جمع دعوت شده اند.

محمد التیگار رئیس شورای امنا و سرپرست مرکز اسلامی واقع در جنوب اودن گفت: ایده این است که همسایگان مسلمان و غیرمسلمان همدیگر را بشناسند و درک کنند که از کجا می آیند. بسیاری از مردم نمی دانند ما چه کسی هستیم. خوب است که مردم ما و ما را بشناسند و ما نیز با آن ها بیشتر آشنا بشویم.

التیگار گفت: بسته به اینکه مراسم روز شنبه چگونه پیش برود و در صورتی که با استقبال عمومی روبرو باشد، قصد داریم در آینده نیز چنین رویدادهایی برگزار کنیم.

این مرکز اسلامی ماه مارس گذشته، برای نشان دادن حمایت از قربانیان حملات تروریستی به مساجد شهر کرایست چرچ در نیوزیلند، مراسم دعای شبانه برگزار کرد و پیشوایان مسلمان در این مراسم از اهمیت انسانیت از دیدگاه اسلامی صحبت کردند.

حوزه

نوشتن نظر