معاون سید حسن‌ نصرالله: دشمن فقط زبان قدرت را می‌فهمد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»معاون سید حسن‌ نصرالله: دشمن فقط زبان قدرت را می‌فهمد

معاون سید حسن‌ نصرالله: دشمن فقط زبان قدرت را می‌فهمد

چهارشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان، بر ضرورت تداوم راه مقاومت و تقویت آن برای مقابله با طرح‌های آمریکایی و صهیونیستی در این کشور و منطقه غرب‌آسیا تأکید کرد.

شیخ «نعیم قاسم»، معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان قدرت محور مقاومت را بازدارنده خواند و گفت که دشمن تنها زبان قدرت را می‌فهمد.

به گزارش وبگاه النشره، شیخ نعیم به هنگام سخنرانی امروز خود به مناسبت جشن فارغ‌التحصیلی «مدارس المصطفی(ص)» گفت که لبنان امروز به این نیاز دارد که مقاومت قوی شده و تداوم یابد.

او افزود: «هرگاه مقاومت قوی‌تر شود، جنگ‌ بیشتر دور می‌شود؛ چرا که دشمن تنها زبان قدرت را می‌فهمد و این همان توازن بازدارنده است که به لطف قدرت مقاومت [اسلامی] و حضور آن در میدان، ۱۳ سال است که محقق شده است».

شیخ نعیم قاسم به جنگ ۲۰۰۰، آزادسازی جنوب لبنان طی این جنگ و آغاز بازسازی جنوب این کشور اشاره کرد و گفت که با پیروزی حزب‌الله در جنگ ۳۳ روزه (۲۰۰۶)، لبنان در برابر «تبعیت از بیگانگان» مقاوم‌سازی شد.

معاون سید حسن نصرالله گفت: «این مقاومت قوی، از لبنان در برابر خطر اسرائیل و توطئه‌های آمریکا در لبنان و منطقه [غرب‌آسیا] حمایت کرد».

او به بهانه‌های برخی از احزاب و گروه‌ها به سلاح حزب‌الله نیز اشاره کرد و گفت که اشکال‌تراشی این چنینی کار رژیم صهیونیستی و آمریکا است و با ارتش، مردم و مقاومت قوی است که لبنان قوی می‌شوند.

شیخ قاسم همچنین به مشکل جمع آوری و از بین‌بردن زباله‌ها در لبنان اشاره کرد و خواستار اتحاد شهرک‌های ضاحیه با سایر شهرک‌ها جهت رفع این مشکل شد.


فارس

1 نظر

  • لینک نظر مهم نیست پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱ نوشته شده توسط مهم نیست

    قدرت واژه ای مثبت هست. زبان زور مفهومی دیگر است....

نوشتن نظر