فرار ششمین همسر حاکم دبی در لندن خبر ساز شد/ فراخوانده شدن حاکم دبی به دادگاه
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»فرار ششمین همسر حاکم دبی در لندن خبر ساز شد/ فراخوانده شدن حاکم دبی به دادگاه

فرار ششمین همسر حاکم دبی در لندن خبر ساز شد/ فراخوانده شدن حاکم دبی به دادگاه

چهارشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

ششمین و جوان ترین همسر حاکم ۷۰ ساله دبی که به همراه دو فرزندش به لندن گریخته است، با شکایت حاکم دبی به دادگاه فراخوانده شد.

"هیا" ششمین و جوان ترین همسر حاکم ۷۰ ساله دبی که به همراه دو فرزندش به لندن گریخته است، با شکایت شیخ "محمد بن راشد آل مکتوم" حاکم دبی به دادگاه فراخوانده شد.

اتهام و شکایت حاکم دبی از همسرش، ربودن فرزندان و به دست آوردن حضانت آنان اعلام شده است.

مدتی است موضوع فرار همسر حاکم دبی به لندن که رابطه نزدیکی با مقامات انگلیس دارد، خبر ساز شده و گفته شده است او علت فرار خود را بدون توضیح بیشتر، ترس از خطر جانی اعلام کرده و در لندن تلاش کرده است به همراه دو فرزندش به صورت مخفی زندگی کند. او نگران است که همچون شیخه لطیفه دختر فراری حاکم دبی با پول و نفوذ به اجبار به دبی برگردانده شود.

هیا که 24 سال از همسرش کوچک تر است یکی از شش همسر محمد بن راشد از ثروتمند ترین حاکمان شیخ نشین های خلیج فارس با 23 فرزند است.

هیا با گرفتن وکیل تلاش می کند خانه کنزیگتون حاکم دبی را به دست آورد ، وکیل او "فیونا شکلتون" سرشناس و وکیلی است که دایانا او را برای جدایی از چارلز به خدمت گرفته بود و گفته می شود در این باره مهارت خاص دارد.

"محمد بن راشد" هم "هلن وارد" را استخدام کرده که متخصص طلاق است و طلاق رییس پیشین مسابقات فرمول یک را از همسرش گرفت.

هیا خواهر ناتنی عبدالله پادشاه اردن پانزده سال پیش با "محمد بن راشد" که اکنون ثروت او حدود چهار و نیم میلیارد دلار برآورد شده است، ازدواج کرد. او سومین همسری است که از قصر حاکم دبی فرار می کند. او ابتدا به آلمان رفت و سپس به لندن آمد جایی که سال ها در آن تحصیل کرده بود.

گفته شده حاکم دبی پادشاه اردن را واسطه قرار داده است تا هیا را از لندن برگرداند اما او موفق نشده است. گفته می شود این موضوع رابطه حاکم دبی با پادشاه اردن را نیز تحت تاثیر قرار داده است.


صدا و سیما

1 نظر

  • لینک نظر روانی دخت پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱ نوشته شده توسط روانی دخت

    من ۱۱ سال در امارات زندگی (!!!) کردم و یک بار برای سرود ملی امارات از صندلی بلند نشدم و به خاطر بردن نام خلیج فارس بین شیوخ هوسباز (......) ازشون تا سر حد مرگ و بی آبرویی کتک خوردم و سیدهاتون سرزنشم کردند که در کشور دشمنان ایران زندگی میکنم و .........
    حالا مقامات امارات (یزیدیان زمان) وارد خاکم شدند؟؟؟!!! خمینی تبهکار ننگت باد.

نوشتن نظر