سرمستی وزیر خارجه بحرین از تحریم‌های واشنگتن ضد حزب‌الله لبنان
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»سرمستی وزیر خارجه بحرین از تحریم‌های واشنگتن ضد حزب‌الله لبنان

سرمستی وزیر خارجه بحرین از تحریم‌های واشنگتن ضد حزب‌الله لبنان

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

خالد بن احمد بن آل خلیفه وزیر خارجه بحرین از تحریم‌های آمریکا علیه حزب الله لبنان سرمست شد.


به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، خالد بن احمد بن آل خلیفه وزیر خارجه بحرین از تحریم‌های آمریکا علیه حزب الله لبنان سرمست شد.

وی در توییتی نوشت: ما از اقدام دولت آمریکا در قرار دادن افرادی از حزب الله لبنان در فهرست تروریسم که در میان آنها نمایندگان پارلمان لبنان هم هستند، استقبال می‌کنیم.

این در حالی است که چندی قبل خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین گفت: اسرائیل اینجاست و باقی است و ما خواهان صلح با آن هستیم. نشست منامه می‌تواند که بازی را تغییر دهد همانند معاهده کمپ دیوید میان اسرائیل و مصر.

قبلاً منابع وابسته به رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع بحرینی اعلام کردند که آل خلیفه اعلام کرده است که در صورتی که پیشرفتی در روند نزاع میان اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها رخ دهد، به سرعت در راستای عادی سازی روابط حرکت خواهد کرد.

شایان ذکر است که وزارت خزانه‌داری آمریکا روز سه شنبه، ۳ نفر را در رابطه با حزب‌الله لبنان در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

بر اساس اعلام دفتر نظارت بر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC)، این افراد «امین شری» ( Amin Sherri)، «محمد حسن رعد» (Muhammad Hasan Ra’d) و «وفیق صفا» (Wafiq Safa) نام دارند.

دفتر نظارت بر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا در این خصوص اعلام کرد که «امین شری» و «محمد حسن رعد» ۲ عضو پارلمان لبنان هستند.
منبع: مهر

نوشتن نظر