پیاده روی صلح برای اتحاد ادیان ابراهیمی در انگلیس
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»پیاده روی صلح برای اتحاد ادیان ابراهیمی در انگلیس

پیاده روی صلح برای اتحاد ادیان ابراهیمی در انگلیس

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

پیاده روی صلح در «ساوت همپتون» که در جنوب انگلیس قرار دارد ،شنبه هفته آینده برای تاکید بر اهمیت فهم میان گروه های ادیانی مختلف،انجام می شود.

پیاده روی صلح در «ساوت همپتون» که در جنوب انگلیس قرار دارد ،شنبه هفته آینده (17 جولای) برای تاکید بر اهمیت فهم میان گروه های ادیانی مختلف،انجام می شود.

«دیود وین» از برگزار کنندگان این راهپیمایی در این باره می گوید: « بسیاری از مردم هرگز در یک مسجد یا معبد یا کنیسه نبوده اند و ما با برگزاری این راهپیمایی می خواهیم به آنها نشان دهیم که این مکان ها چه هستند و پیروان هر یک از ادیان چه کارهایی در آنها انجام می دهند.»

این پیاده روی با پیام شکستن مرزها و استقبال از چندفرهنگی گرایی از «ایست پارک» آغاز می شود و در سراسر ساوت همپتون گسترده می شود.

در پیاده روی صلح، مسجد مدینه،کنیسه ساوت همپتون،خانه ملاقات دوستان و کلیسای مرکزی شهر مورد بازدید قرار می گیرد.

این پیاده روی که از سوی شورای ادیان ساوت همپتون تدارک دیده شده است یکی از برنامه هایی است که هدف آن گردهم آوردن پیروان ادیان مختلف است.

Malkeat Singh ،یکی دیگر از برگزارکنندگان این برنامه گفت: «پیاده روی صلح برای شکستن مرزهای فهم و درک ادیان از یکدیگر است زیرا ما در جهانی زندگی می کنیم که چندفرهنگی گرایی و ادیان مختلف در آن وجود دارد و این برنامه فرصتی برای افراد هستند تا درک بیشتری از هم پیدا کنند.»
منبع: شبستان

نوشتن نظر