آغاز نام‌نویسی متقاضیان سفر به عتبات
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»آغاز نام‌نویسی متقاضیان سفر به عتبات

آغاز نام‌نویسی متقاضیان سفر به عتبات

چهارشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۲
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

نام نویسی از متقاضیان سفر به عتبات در قالب کاروان‌های حج و زیارت از امروز آغاز می‌شود و بر اساس زمان‌بندی در این دوره، زائران تا ۳۰ آذرماه به عتبات مشرف خواهند شد.

پس از رفع مشکل صدور ویزای زائران کاروان‌های عتبات در روزهای اخیر، نام نویسی از متقاضیان سفر به عتبات نیز از سر گرفته شد.

بر همین اساس، تمامی متقاضیان اعزام کاروان‌های عتبات از امروز تا ۳۰ آذرماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان حج و زیارت و اطلاع از ظرفیت‌های خالی کاروان‌ها، در یکی از ۲ هزار و ۵۰۰ دفاتر مجاز حج و زیارت اقدام به نام نویسی برای این سفر معنوی کنند.

این امر در حالی است که پیش از این دور جدید اعزام‌ها از اول تا نیمه آذرماه پیش‌بینی شده بود که به دلیل مشکل صدور ویزای زائران، این کاروان‌ها در زمان مقرر به عتبات اعزام نشدند و پس از آن نیز نام‌نویسی از متقاضیان متوقف شد که اکنون پس از گذشت حدود دو هفته، ثبت‌نام از متقاضیان سفر به عتبات صورت خواهد گرفت.

به گزارش فارس، نام‌نویسی دور جدید اعزام کاروان‌های حج و زیارت به عتبات، از ساعت ۱۰ امروز آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اینجا از ظرفیت‌های خالی کاروان‌ها مطلع شوند. همچنین کاروان‌ها تا ۳۰ آذرماه به عتبات مشرف خواهند شد.
منبع: فارس

نوشتن نظر