حشد شعبی عراق از تدوین طرح امنیتی ویژه در سامراء خبر داد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»حشد شعبی عراق از تدوین طرح امنیتی ویژه در سامراء خبر داد

حشد شعبی عراق از تدوین طرح امنیتی ویژه در سامراء خبر داد

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

اداره عملیات مرکزی «الحشد الشعبی» عراق، در آستانه سالگرد شهادت امام حسن عسکری(ع)، از تدوین یک طرح امنیتی ویژه در سامراء خبر داد.

اداره عملیات مرکزی سازمان «الحشد الشعبی» عراق، امروز (یکشنبه 4 نوامبر)، از تدوین یک طرح امنیتی برای تامین امنیت زائران حرمین امامین عسکریین (ع) در شهر سامراء در آستانه سالگرد شهادت امام حسن عسکری (ع)، خبر داد.

این اداره طی بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن در پایگاه خبری «المعلومة» منتشر شد، اعلام کرد: یک هیأت از اداره عملیات مرکزی سازمان الحشد، وارد شهر سامراء شده و با مسئولان بخش‌های زیرمجموعه این سازمان و نیز فرماندهی عملیات سامراء دیدار و رایزنی کرده است. هدف از این اقدام، تدوین برنامه‌هایی برای تامین امنیت زائرانی است که قصد دارند پس از احیای مراسم اربعین حسینی (ع)، وارد سامراء شوند و به زیارت حرمین امامین عسکریین (ع) بروند.

بر اساس این بیانیه، یگان‌های الحشد الشعبی تاکنون به وظایف خود به خوبی عمل کرده‌‌اند و میان کلیه تشکیلات و بخش‌های نظامی و امنیتی هماهنگی کامل برقرار بوده است.

میلیون‌ها مسلمان عراقی و غیر عراقی، هرساله در 8 ربیع الاول، شهادت امام حسن عسکری (ع) را احیا می‌دارند و میلیون‌ها زائر برای زیارت مرقد این امام و امام هادی (ع)، عازم سامراء می‌شوند.
منبع: فارس

نوشتن نظر