ممنوعیت شعارهای فرقه‌ای در عزاداری‌های کربلا
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»ممنوعیت شعارهای فرقه‌ای در عزاداری‌های کربلا

ممنوعیت شعارهای فرقه‌ای در عزاداری‌های کربلا

سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۷
امتیاز این گزینه
(1 رای)

فرماندهی پلیس کربلا با صدور دستورالعملی، اعلام کرد: سردادن شعارهای فرقه‌ای و ایجاد نزاع و درگیری‌های سیاسی در آیین‌های عزاداری حسینی در ایام محرم ممنوع است.

فرماندهی پلیس کربلا با صدور بیانیه‎ای جزئیات طرح امنیتی ماه محرم و نحوه توزیع مأموریت‌های فرماندهان امنیتی برای تامین امنیت زائران و نحوه ورود و خروج آنها از این شهر را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده؛ طرح امنیتی شامل همه مناطق شهر کربلا و امنیت زمینی، هوایی و مسیرهای آبی این استان و همچنین تقویت همه بخش‎های امنیتی می‌شود.


فرماندهی پلیس کربلا همچنین از اختصاص راه‎هایی برای ورود اتومبیل‌های امداد و آتش‌نشانی و تعامل انسانی مستمر با زائران  در مدت زمان برگزاری زیارت میلیونی ایام محرم خبرداد و تاکید کرد: سردادن هر گونه شعار تفرقه‌انگیز ویا ایجاد درگیری‎های سیاسی در این مدت ممنوع است.

در ادامه این بیانیه با اشاره به تلاش فرماندهان پلیس و عملیات برای تسهیل کار خبرنگاران وانتقال اخبار روز عاشورا و زیارت اربعین به همه عالم، آمده؛ دستورالعمل‌های خاصی برای مسئولان موکب‌ها، هیئات و حسنیه‌ها توسط فرماندهی عملیات و پلیس آماده شده که توسط دفاتر پلیس توزیع خواهد شد.
منبع: ایکنا

نوشتن نظر