نمایش بازسازی واقعه غدیر در قم برگزار می شود
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»نمایش بازسازی واقعه غدیر در قم برگزار می شود

نمایش بازسازی واقعه غدیر در قم برگزار می شود

دوشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

فرمانده ناحیه امام حسن مجتبی(علیه السلام) از اجرای نمایش بازسازی واقعه غدیر خم و جشن بزرگ غدیر با سخنرانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پردیسان قم خبر داد.

امیر جعفری اظهار داشت: در عصر ما هیچگاه نباید اصل ولایت را که زیربنای حقایق اسلامی، ضامن اجرای راستین و نشان دهنده طرز تفکر اسلامی در موضوع حکومت است، به بهانه های واهی ناگفته بماند.

فرمانده ناحیه امام حسن مجتبی(علیه السلام) گفت: اکنون وقت آن رسیده که دنیای اسلام به عقل و درایت بازگردد و در راه شناخت اسلام حقیقی و معرفی آن به جهان امروز گام های متین و رصین بردارد.

وی ادامه داد: پیامبر اعظم(ص) در بازگشت از حجة الوداع در مقام و منزلت حضرت علی(علیه السلام) فرمود: علی(علیه السلام) را خود تربیت کرده و پرورش داده است و او دارای فضایل انسانی و سرآمد همگان و وصی و جانشین او می باشد و بشریت را به راه راست هدایت می کند.

جعفری ابراز کرد: با استعانت از خداوند تبارک و تعالی و عنایت اهل بیت(علیهم السلام) برنامه امسال جشن بزرگ واقعه غدیر خم  به همراه نمایش بازسازی واقعه آن  توسط ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(علیه السلام) از ساعت 17:30 روز چهارشنبه 7 شهریورماه در پردیسان- بلوار آزادی- میدان شهدای منا- جنب مصلی و نمازجمعه پردیسان قم برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

منبع: حوزه نیوز

نوشتن نظر