گزارش العالم از جنایت جدید آمریکا علیه بسیج مردمی
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»گزارش العالم از جنایت جدید آمریکا علیه بسیج مردمی

گزارش العالم از جنایت جدید آمریکا علیه بسیج مردمی

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مدیر دفتر شبکه العالم در بغداد، جزئیات حمله نیروهای ائتلاف آمریکایی به گردان های سید الشهدا (ع) وابسته به بسیج مردمی عراق را تشریح کرد.

نوید بهروز در گفتگو با بخش خبر نیمه شب شبکه العالم تصریح کرد: گردان های سید الشهدا که بخشی مهم از نیروهای الحشد الشعبی (بسیج مردمی) هستند و در مرز عراق و سوریه مستقرند، دوشنبه شب توسط توپخانه نیروهای ائتلاف آمریکایی مدعی مبارزه با داعش هدف قرار گرفتند.

به گفته بهروز، در این حملات از مهمات هوشمند استفاده شده و آمریکایی ها مدعی هستند که داعشی ها را هدف قرار داده اند و این دروغ دیگری از آمریکایی هاست.

وی افزود:گردان های سید الشهدا با صدور بیانیه ای اعلام کرده که نیروهای آمریکایی مسئول مستقیم این حمله هستند و در برابر این حمله سکوت نخواهند کرد و این حمله بی پاسخ نخواهند ماند.

بسیج مردمی در بیانیه خود از دولت عراق خواسته که در این باره تحقیقات گسترده ای را آغاز کند و نیروهای آمریکایی را از حضور در مرز عراق و سوریه محروم کند.

بهروز درباره محل استقرار گردان های سید الشهدا گفت: این نیروها در منطقه التنف در مرز عراق و سوریه مستقر هستند که حدود یک ماه و نیم پیش به دست بسیج مردمی آزاد شده است. بسیج مردمی همواره بر ضرورت حفظ مرزها و حضور جدی در مناطق مرزی تاکید داشته است و قبلا هم در مورد حضور خود در این منطقه و لزوم توجه و دقت آمریکایی ها برای جلوگیری از هدف قرار دادن این نیروها، هشدار داده بود.

نوشتن نظر