اوباما حملات حماس علیه اسرائیل را محکوم کرد!
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»اوباما حملات حماس علیه اسرائیل را محکوم کرد!

اوباما حملات حماس علیه اسرائیل را محکوم کرد!

شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

جهان ـ خبرگزاری رویترز گزارش داد: باراک اوباما طی بیانیه ای کشته شدن یک اسرائیلی و زخمی شدن بیش از ۳۰ صهیونیست دیگر را در انفجار تلافی جویانه در بیت المقدس از شهرهای اشغالی محکوم کرد.

وی همچنین حملات موشکی نیروهای نظامی حماس به شهرهای اسرائیل را که در پاسخ به حملات چند روز اخیر هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی به غزه انجام گرفته است را نیز محکوم کرد.

رئیس جمهور ایالات متحده که نیروهای نظامی کشورش را طی روزهای اخیر برای انجام عملیات مسلحانه به کشور لیبی اعزام کرده است، تصریح کرد: تروریسم هیچ توجیهی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: ما از گروه های مسئول می خواهیم که به این حملات پایان دهند و ما تأکید می کنیم که اسرائیل حق دارد از خود دفاع کند.

اوباما در ادامه از کشتار غیر نظامیان و کودکان در غزه نیز اظهار تأسف کرد و خواستار این شد که راه کارهایی اندیشیده شود تا غیر نظامیان از کشتار در امان باشند.

این پیام اوباما در حالی منتشر می شود که کشور آمریکا متهم به قتل بیش از یک و نیم میلیون شهروند عراقی در طول جنگ عراق و کشتار بیش از هزاران شهروند افغان در طول جنگ افغانستان است.

کشور آمریکا همچنین در ماجرای هیروشیما و ناکازاکی نیز با بمباران اتمی این دو شهر بیش از هزاران نفر را به کام مرگ کشاند.

حملات موشکی و هوایی روزهای اخیر نیروهای نظامی آمریکا به کشور لیبی نیز که به بهانه حمایت از مردم لیبی در مقابل قذافی صورت گرفته است تاکنون ده ها کشته غیر نظامی بر جای گذاشته است.

نوشتن نظر