بمباران رسانه‌ای ایران شیعی
موقعیت شما: صفحه یک»رادیو»تا جمعه ظهور»بمباران رسانه‌ای ایران شیعی

بمباران رسانه‌ای ایران شیعی

شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۴۲
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

در گزارش روزنامه‌نگاری در ایندیپندت آماده است که «پس از سرخ‌پوستان و کمونیست‌ها، اینک تمام شرارت‌های مطلوب در فیلم‌های هالیوود به اعراب نسبت داده می‌شود. بسیاری از فیلم‌هایی که هالیوود از سال‌های پایانی دهۀ نود،  قرن قبل، تا سال 2006 تولید کرده، مسلمان نیز یا خواننده  یا رقاص شرق معرفی می‌شوند.

بی‌مقدّمه عرض کنم، دیشب یاوه‌گویی‌های اکبر گنجی را در شبکۀ استعماری انگلیس یا همان BBC دیدم و شنیدم.
در آیۀ کریمۀ «یوم تبلی السرایر»، روز قیامت کبرا را روز آشکاری و از پرده بیرون افتادن همۀ اسرار و نهفته‌ها معرفی فرموده است. به استناد برخی روایات، ظهور حضرت صاحب الزّمان(ع) را، «قیامت صغرا» نامیده‌اند. به عبارتی همۀ آنچه که در قیامت کبرا به نحو تامّ و اکمل حادث می‌شود، در درجۀ پایین‌تری در هنگامۀ ظهور حادث می‌شود و از جملۀ آنها سهل شدن ارتباط با جهان غیبی و آشکاری اسرار و مکنونات قلبی خلق روزگار امام معصوم(ع) در روایتی سه بار اشاره می‌فرمایند که «به خدا قسم غربال می‌شوید». این غربال‌گری، تفکیک صفوف، آشکار شدن مواضع است. فتنه‌های بزرگ سال‌های قبل از ظهور هم به رغم همۀ خسارات و تبعاتش، موجب آشکار شدن مواضع و مکنوناتی می‌شود که در شرایط معمولی پنهان مانده است.

روزی در همین برنامه بیان کرده بودم که لیبرال‌ها و همۀ شعب و شقوق ماسونی‌گری در کنار بهائیان و وهابیون مثلث مسلمانان صهیونیست را تشکیل می‌دهند که غرب آنها را طیّ دو قرن گذشته ابداع و جاری ساخت تا در نقاط عطف مهمّ تاریخی به نمایندگی از طرف ائتلاف صلیب و صهیون در اندیشه و عمل مسلمین و جهان اسلام و البته به نفع یهود رخنه کنند. آنها با ایجاد تشکیک و تردید در مبانی اعتقادی مردم و انتشار شبهات، سعی در درهم شکستن صفوف مسلمین، تضعیف قوای آنها و مصادرۀ دارایی و توانایی‌هایشان به نفع استعمار دارند.

این سه جریان، حدود دو قرن قبل و درست در وقتی که هنوز جوامع مسلمین متوجّه و متذکّر دارایی‌های فرهنگیشان نشده‌اند، در جهان اسلام تعبیه شدند. جملگی هم دربارۀ نهضت رهایی‌بخش امام عصر(ع) در فصل ظهور سخن می‌گویند، جملگی منکر حضور و موجودیّت امام زمانند، جملگی سعی در منحرف ساختن قافله و امّت اسلامی به شهر بیگانه و پر رهزن صلیبی‌ها و صهیونیست‌ها دارند. جملگی مانع بروز وجه قوی اجتماعی و فرهنگی معتقدات مهدوی‌اند.

حملۀ تیم فکری و نظریه‌ساز صهیونیست‍‌‌های مسلمان به مهدویّت و انکار امام زمان(ع) و ایجاد تردید و تشکیک در این باره به موازات گسترده شدن فعالیت بهایی‌ها و سلفی‌ها در جهان اسلام، به تنها هم‌گرایی این سه جریان و واحد بودن منشأ پیدایش و خیزش آنها را معلوم می‌کند، از دیگر سو، پرده از احساس خطر آنها دربارۀ موضوع مهدویّت که در حقیقت آنان، آن را به عنوان دشمن مشترک می‌شناسند، برمی‌دارد. جالب اینجاست که سران این سه جریان با بالا رفتن تدریجی پرده‌ها به منزلگاه اصلی خودشان در حال رجعت‌اند. انگلیس، رژیم اشغالگر و آمریکا.

استاد فرزانه‌ای داشتم که خدایش رحمت کند، ایشان طیّ سال‌های 62 و 63 در کلاس‌هایش از جاسوس بودن استاد اصلی و نظریّه‌ساز جریان منکر امامت و ولایت امام زمان(ع) سخن می‌گفت.

تنها جریان مقاومت کننده در برابر ائتلاف صلیب و صهیون در جهان معاصر، مسلمانان پیرو ولایت امام معصوم(ع) هستند. همۀ دستگاه تبلیغاتی و رسانه‌ای غرب هم درست همین نقطه را نشانه رفته‌اند.

در حال حاضر، در فضای ایران 67 ماهواره مستقر است. تعداد کلّ شبکه‌های ماهواره‌ای قابل دسترس در ایران، اعم از شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و دیتا، 13211 شبکه هست. 8591 شبکۀ تلویزیونی، 2684 شبکۀ رادیویی و 1936 شبکۀ دیتا در ایران از طریق این 67 ماهواره قابل دسترسی است. تنها رژیم اشغالگر فلسطین 32 شبکۀ ماهواره‌ای پیرامون ما مستقر کرده است. بی‌دلیل نیست که از این همه به عنوان بمباران صوتی و تصویری ایران شیعی یاد می‌کنم.

برخی از این شبکه‌ها، حوزۀ فکری و اعتقادی را نشانه رفته‌اند، گروهی حوزۀ اخلاقی و فرهنگی و بالاخره جمع کثیری هم حوزۀ سیاسی اجتماعی این منطقه را. آشکار و نهان هم با تانک و بلدوزر و ترور به جان مردم افتاده‌اند. همین یکی دو روزه نابلس، نجف، یمن، افغانستان زیر هجمۀ تانک‌ها و بلدوزرها بود.

در بخش عمده‌ای از این آثار مسلمانان و اعراب، در واقع فکر و فرهنگ و تمدن اسلامی به بدترین صورت معرفی می‌شوند. در کتابی با عنوان «عرب‌ها قومی شرور و بد» که توسط پژوهشگری به نام دکتر یوسف شاهین منتشر شده دربارۀ بد جلوه دادن چهرۀ مسلمانان و عرب‌ها در هالیوود آمده است.

آنها کارشناسانی دارند که به خوبی از فرهنگ و زبان عربی و سمبل‌های دینی آگاهی دارند و هالیوود از سال 1896 میلادی تاکنون 900 فیلم دربارۀ مسلمانان و عرب‌ها ساخته است.

در گزارش روزنامه‌نگاری در ایندیپندت آماده است که «پس از سرخ‌پوستان و کمونیست‌ها، اینک تمام شرارت‌های مطلوب در فیلم‌های هالیوود به اعراب نسبت داده می‌شود. بسیاری از فیلم‌هایی که هالیوود از سال‌های پایانی دهۀ نود،  قرن قبل، تا سال 2006 تولید کرده، مسلمان نیز یا خواننده  یا رقاص شرق معرفی می‌شوند.»

درست، همین تصویر قلابی را که سینمای هالیوود از مسلمانان ارائه می‌کند، مسلمانان صهیونیست یا همان اتاق فکر جریان لیبرالی صحّه می‌گذارند و برای BBC مستندش می‌سازند.

جالب‌تر از این رفیق دوم یا ضلع دوم این مثلث شوم یعنی سلفی‌ها هستند. شرکت «المملکۀ القابضه» که ولید بن طلال یکی از شاهزاده‌های سعودی مالک آن است، 7/30 درصد برابر 6/2 میلیارد دلار از سهام شرکت «نیوز کروپ» تابع شبکۀ فاکس نیوز را در اختیار دارد و شهروندان عربستانی در ریاض و مکّه و دیگر شهرها می‌توانند برای خرید شرکت «المملکۀ القابضه» ثبت نام کنند و سهم بخرند. مگر ممکن است که این منکران امام زمان(ع) و مهدویّت از این همه بی‌خبر باشند.

سالانه 000,13 فیلم پورنو و ضدّ اخلاقی در آمریکا ساخته می‌شود و عایدی سالانه‌اش مطابق آمار سال 2006 م. 97 میلیارد دلار بوده است. شبکه‌های AT&T و جنرال موتورز 80% دلارهای این صنعت را پارو کرده‌‌اند.

بنیان‌گزاران اوّلیه، صاحبان کمپانی‌ها، خط دهنده‌های فکری و بیش از 1800 نفر از مؤثّرترین اشخاص هالیوود یهودهای مهاجر اروپای شرقی‌اند. همواره در هالیوود، هر تهیه کننده، هر کارگردان، هر نویسنده و هر ستاره‌ای جزئی از یک سیستم بزرگتر بوده که توسط یهودیان اداره می‌شده.

همۀ نمایش‌نامه‌نویسان هالیوود به جز چند نفر استثناء، جملگی یهودی‌اند و آثارشان مملو از مفاهیم یهودی است. سحر جبار یعقوب طیّ مقاله‌ای می‌نویسد:
«اکنون آنها مشغول به اجرا در آوردن طرح‌ها و نقشه‌هایی هستند که در زمان حکومت پیامبر اسلام(ص) نتوانستند آن را عملی کنند. آنها اکنون تلاش می‌کنند آن را به روش‌های مختلف به مرحلۀ اجرا درآورند.»

ممکن است برخی گمان کنند، نگارنده این همه را در خلوت ذهن خود باختران.

«براندر»، نمایندۀ آمریکا در 5 آوریل 1996 در برنامۀ لاری کینگ شو اعلام کرد:
«یهودیان بر هالیوود فرمانروایی می‌کنند و آنان اکنون مالک هالیوود هستند.» در شمارۀ آگوست مجلۀ «مومنت» که متعلق به یک یهودی است، نویسنده‌ای به نام «مایکل مدفید»، که او هم یهودی است می‌نویسد: «از راز فیلم‌برداران و دست‌اندرکاران اصلی سینمای آمریکا می‌پرسید می‌نویسد آنها تمایل دارند بر عقل، اندیشه و فکر عرب‌ها و مسلمانان حاکم شوند و بذر افکار و اندیشه‌های لا ابالی‌گری و فراماسونری را در ذهن و وجود آنها بکارند و مسلمانان را دچار پریشان فکری کنند و آنها را از دین دور کنند و در مرداب کفر و الحاد و رذایل اخلاقی غرق کنند.» شاید یکی از اهداف آنها، ریشخند کردن مسلمانان و به تمسخر گرفتن اسلام باشد.

اگر ما، بعد از شنیدن سخنان یکی از اعضای اصلی اتاق فکر لیبرال‌ها که با استفاده از بلندگوی BBC سخن می‌گویند، به استناد مقالۀ مجلۀ مومنت بگوییم آقایان یهودی یا بهایی و مسلمان صهیونیست هستند بی‌راه گفته‌ایم.

این گونه سخن راندن، شنونده را به یاد پرتکل 13 دانشوران صهیون می‌اندازد. آنجا که آمده است: «ما باید مردم را با وسایل و راه‌های گوناگون به لهو و لعب بکشانیم. پس از آن، مردم به تدریج اندیشۀ آزاد و مستقل را از دست می‌دهند و همگی با هم هم‌صدا می‌شوند؛ زیرا پس از آن ما تنها اعضای جامعه‌ای هستیم که شایستۀ ارائۀ برنامه‌های فکری جدید را دارند و آنها پیرو ما می‌شوند».

به راستی دست مریزاد دارد. آقایان نه، انگلیس و یهود را می‌گویم. در پرورش شاگرد سنگ تمام گذاشته‌اند.

اسماعیل شفیعی سروستانی

دانلود : فایل صوتی سخنرانی استاد شفیعی سروستانی

1 نظر

  • لینک نظر ع چهارشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۲۸ نوشته شده توسط ع

    عالی بود

نوشتن نظر