تأثیر شگفت تربت حضرت سیّدالشّهدا(ع)

تأثیر شگفت تربت حضرت سیّدالشّهدا(ع)

شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۴۶
امتیاز این گزینه
(4 آرا)

به گزارش «شیعه نیوز»، دکتر عباس اقبال، متخصّص سرطان و طبّ سوزنی، در حال حاضر در بیمارستانی در شهر «لاهور پاکستان» مشغول به کار است. وی در فاصلة سال‌های 1991 ـ 2000 م. در بیمارستانی در «بغداد» بیش از دو هزار نفر را درمان کرده است.


دکتر اقبال، از سال 2000 م. مشغول پژوهش در مورد دارویی برای بیماران سرطانی صعب‌العلاج با تکیه بر تأثیرات تربت امام حسین(ع) است.
بر اساس گزارش «خبرگزاری نون الأخباریه» او در سال 2012 م. چهل و پنج بیمار مبتلا به سرطان کبد را در پاکستان، با این دارو که وی آن را «تراب الشفاء» می‌نامد، درمان کرده است؛ در حالی‌که هیچ نشانه‌ای از بازگشت علائم این بیماری در این افراد مشاهده نشده است. وی همچنین دویست بیمار مبتلا به التهاب ویروسی کبد را با همین دارو معالجه کرده است.
متن مصاحبه با دکتر اقبال به شرح زیر است:
آیا به جهت تأثیرات شیمیایی و فیزیکی؛ تفاوتی میان تربت امام حسین(ع) و دیگر خاک‌ها وجود دارد؟
در زمینة شیمیایی خیر؛ امّا در زمینة فیزیکی بله. به طور مثال در نوع رنگ.
امّا فقط اختلاف رنگ باعث قدرت این خاک نمی‌شود. آیا این‌طور نیست؟
بله. امّا نکته‌ای که در آزمایش‌ها بر من ثابت شده، این است که تربت امام حسین(ع) 170Kh برابر خاک‌های معمولی انرژی تولید می‌کند و من با دستگاه‌های بسیار دقیقی مثل دستگاه (R.F.I) که پزشکان از آن در آزمایش‌ها استفاده می‌کنند، به این نتیجه رسیده‌ام.
آیا دلیل علمی برای این میزان انرژی تربت امام حسین(ع) نسبت به سایر خاک‌ها وجود دارد؟
خیر. دلیل علمی در این مورد وجود ندارد و فقط براساس متون دینی می‌توان به این موضوع پاسخ داد، به این نحو که در متون دینی از تربت امام حسین(ع) به عنوان نور ذکر شده و نور همان منبع انرژی است.

آیا یافته‌های خود را به پزشکان عراقی متخصّص در این زمینه نیز انتقال داده‌اید؟
بله. به برخی از دانشجویان توضیحاتی ارائه کرده‌ام. همچنین در ماه مارس گذشته، کنفرانسی را در استان «نجف» تحت عنوان New Discovery Of The Mellium: Turbat Al Shefam In Light Medical Science ارائه کرده‌ام؛ امّا موانع قانونی بسیاری برای به ثمر رسیدن این پژوهش‌ها وجود دارد.

نوشتن نظر