هرهفته یک موضوع سبک زندگی قرآنی در رادیو قرآن
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی» هرهفته یک موضوع سبک زندگی قرآنی در رادیو قرآن

هرهفته یک موضوع سبک زندگی قرآنی در رادیو قرآن

دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۱
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن برای استفاده بیشتر کاربران از مباحث سبک زندگی قرآنی که شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود، بسته ای را با موضوع بندی و فایل صوتی در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. 

 

با توجه به اینکه انسان نمی تواند بدون تعیین هدف در مسیری حرکت کند، زیرا راهی که بدون در نظر گرفتن جهت و هدف انتخاب شود به بیراهه خواهد رسید پس بهترین راه ها باید انتخاب شود.

هر کسی می تواند برای خود یک سبک زندگی انتخاب کند، سبک های زیادی در دنیا به عنوان سبک زندگی پیشنهاد و معرفی شده که دین هم یک سبک زندگی است.

کسی که دین را انتخاب می کند درحقیقت یک سبک زندگی خاص را انتخاب کرده که دین مبین اسلام بهترین روش و سبک زندگی را ارائه داده است.

برای رسیدن به یک سبک زندگی مطلوب قرآنی باید تلاش کنیم تا قرآن در زندگی مردم رواج پیدا کند و بین مردم و قرآن پیوندی ناگسستنی ایجاد شود تا شاهد باشیم که همنشینی با قرآن در خانواده‌ها نیز رواج پیدا کند.

خداوند متعال، قرآن را برای همه بشریت فرستاد و تلاوت آن، یکی از بهترین و زیباترین اعمال انسان محسوب می‌شود و باید در قرآن تدبر و تأمل کرده و قرآنی زندگی کنیم.

دین اسلام هم دارای یک سبک زندگی خاص است که با رجوع به قرآن می توانیم بایدها ونبایدهای آن را پیدا کنیم.

به همین دلیل  پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن در کنار برنامه سازان این شبکه رادیویی هرهفته یکی از آداب زندگی قرآنی را در دسترس عموم مردم قرار می‌دهند تا علاقمندان با  راه و روش قرآنی زندگی کردن آشنا شوند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای بهره‌مندی از این برنامه به پایگاه اطلاع‌رسانی www.radioquran.ir  مراجعه کنند.

حوزه

نوشتن نظر