نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند

نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند

دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۲
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: امروز با توجه به جنگ نرم دشمن، نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند.

 

حجت‌الاسلام سیداحمد میرعمادی در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه استان لرستان که در شهرستان سلسله برگزار شد، گفت: امروزه با توجه به جنگ نرم دشمن، نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند.

وی تأثیر نماز جمعه بر روحیه جوانان را بسیار موثر و تاثیرگذار دانست و افزود: حضور جوانان در نماز جمعه باعث تقویت احساس مسئولیت، اعتماد به نفس، نشاط و شادابی و بالندگی آنان می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با بیان اینکه قاطبه جوانان لرستان، پاک، سالم و مقید هستند، گفت: امروزه ثابت شده است که هر کاری که در حوزه‌های مختلف سیاسی، دینی، اجتماعی به جوانان سپرده شده است، به نحو احسن آن را به انجام رسانده‌اند و پایین آمدن میانگین سنی دانشمندان ایرانی به 30 و زیر 30 سال مؤید این مهم است.

وی در ادامه با اشاره به فرمایش‌ها و تأکیدات مقام معظم رهبری برای حضور جوانان در نماز جمعه گفت: باید با آگاهی بخشی و بصیرت افزایی، ارتباط جوانان با امام جمعه و نهاد نماز جمعه تقویت شود.

امام جمعه خرم‌آباد حضور جوانان در نماز جمعه را باعث شکوفایی استعدادهای آنان دانست و افزود: بحمدالله امروزه شاهد حضور چشمگیر و آگاهانه جوانان استان لرستان در صفوف نماز جمعه هستیم که این حضور آگاهانه و با بصیرت، نشاط و شادابی را به نماز جمعه بخشیده است.

در ادامه امام جمعه سلسله با اشاره به پیشینه فرهنگی و مذهبی شهرستان سلسله گفت: حضور 73 هزار نفر شیعه در این شهرستان به صورت یکپارچه یکی از نقاط قوت و برجسته دینی-مذهبی مردم ولایتمدار این دیار است که نمود آن در حضور جوانان در نماز جمعه پیدا است.

حجت‌الاسلام سید سجاد موسوی ولایتمداری پایبندی به اصول و ارزش‌های اسلامی را از جمله خصوصیات بارز مردم شهرستان سلسله دانست و گفت: مسئولان باید با تمام وجود در همه حوزه‌ها خدمت بی‌منت به مردم را سرلوحه کاری خود قرار دهند و فرصت خدمت‌گذاری را به عنوان یک نعمت الهی غنیمت بشمارند.

در ادامه اردشیر صفاپور، فرماندار سلسله با حضور در جمع ائمه جمعه استان لرستان، گزارشی از توانمندی‌ها و اقدامات انجام شده توسط نظام جمهوری اسلامی در شهرستان سلسله ارائه کرد و گفت: تدین و معتقد بودن مردم به اصول و ارزش‌های اسلامی باعث شده، تا سلسله همواره به عنوان یکی از شهرستان‌های امن استان لرستان باشد.

نوشتن نظر