سریال «الفاروق عمر» رمضان امسال پخش نمی‌شود
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»سریال «الفاروق عمر» رمضان امسال پخش نمی‌شود

سریال «الفاروق عمر» رمضان امسال پخش نمی‌شود

سه شنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۰
امتیاز این گزینه
(7 آرا)

کارگردان سوری پخش سریال «الفاروق عمر» را که در آن خلفای اول، دوم و سوم و همچنین امام علی(ع) به تصویر کشیده می‌شود، به دلایل فنی به وقت دیگری موکول کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الدستور، حاتم علی کارگردان سوری سریال «الفاروق عمر» پخش این سریال را به بعد از ماه مبارک رمضان موکول کرد.
بنابر این گزارش میکس و تدوین این سریال که هم‌اکنون در پاریس در حال انجام است، وقت زیادی به خود گرفته است لذا ترجیح کارگردان بر این بوده است که پخش سریال «الفاروق عمر» به وقت دیگری موکول شود.
عبدالعزیز مخیون بازیگر نقش ابوطالب در این سریال در این باره گفت: اکثر تصاویر این سریال در دکور بزرگی از مکه مکرمه در مراکش فیلمبرداری شده است.
بنا بر این گزارش به نظر می‌رسد سریال «الفاروق عمر» که در آن خلفای راشدین به تصویر کشیده شده‌اند به ماه رمضان سال آینده موکول شده باشد.
به گزارش فارس، سریال «الفاروق عمر» که به زندگی عمر‌بن‌ خطاب، خلیفه دوم از خلفای راشدین می‌پردازد سال گذشته با همکاری «مؤسسه رسانه‌‌های قطر» و «گروه mbc» کلید خورد؛ این سریال نوشته «ولید سیف» است و در آن خلفای اول، دوم و سوم و همچنین امام علی(ع) به تصویر کشیده می‌شود.
شیخ علی عبدالباقی دبیرکل مجمع مطالعات اسلامی الازهر سال گذشته درباره این سریال اعلام کرده بود: بر اساس فتوای الازهر به تصویر کشیدن انبیای عظام، اهل بیت(ع) و عشره مبشره حرام است و این امر شامل خلفای راشدین نیز می‌شود.

نوشتن نظر