شهادت یک عضو جهاد اسلامی فلسطین در رام‌الله
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»شهادت یک عضو جهاد اسلامی فلسطین در رام‌الله

شهادت یک عضو جهاد اسلامی فلسطین در رام‌الله

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۴
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یکی از اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین در درگیری مسلحانه با نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در روستای کفر نعمة واقع در غرب رام‌الله به شهادت رسید.

به گزارش موعود به نقل از ابنا یکی از اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز سه شنبه‌ (30 مهر) در درگیری مسلحانه با نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در روستای کفر نعمة واقع در غرب رام‌الله به شهادت رسید.

این در حالی است که منابع محلی از احتمال وجود شهید دیگری در  ارتفاعات این روستا خبر داد.

صبح امروز سه شنبه (30 مهر) تعداد زیادی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به روستای کفرنعمه واقع درغرب رام‌الله را یورش بردند.‌ شاهدان عینی از حضور گسترده نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی و شنیده شدن صدای انفجارهای شدید در‌این منطقه خبردادند.

یک منبع محلی در این روستا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری قدس نت در رام الله گفت: نیروهای اشغالگر 3 جوان فلسطینی به اسامی محمد‌ابراهیم نصر ، ویلیام ابو‌عادی و عبد‌الله سلیمان ابو‌عادی که همگی از اسرای آزاد شده هستند خبر داد.

این منبع همچنین افزود نیروهای اشغال‌گر همچنان تا این لحظه در یکی از مناطق نزدیک به منازل شهروندان فلسطینی حضور دارند. این در حالی است که بولدوزرهای صهیونیستی در حال تخریب باغات زیتون موجود در این منطقه هستند.

لازم به ذکر است همزمان با یورش صهیونیست‌ها به روستای کفر نعمه گشتی‌های صهیونیستی نیز به سوی روستای مجاور "بلعین" رفته‌اند که هنوز از بازداشت‌های صورت‌گرفته توسط این نیروها اطلاعاتی بدست نیامده است.

نوشتن نظر