شهادت جوان 22 ساله بحرینی به علت زیر گرفته شدن با خودرو / تصاویر
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»شهادت جوان 22 ساله بحرینی به علت زیر گرفته شدن با خودرو / تصاویر

شهادت جوان 22 ساله بحرینی به علت زیر گرفته شدن با خودرو / تصاویر

يكشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۴
امتیاز این گزینه
(1 رای)

جوان 22 ساله بحرینی از سوی یک خودرو شاسی بلند ماموران وحشی آل‏خلیفه به صورت عمدی زیر گرفته شد. سپس به علت شکستگی در جمجمه و خونریزی شدید به بیمارستان "السلمانیه" منتقل گشت و نزدیک به یک ماه در آنجا تحت مراقبت های ویژه بود ولی سرانجام امروز به علت شدت جراحات وارده به مقام رفیع شهادت نایل شد.

به گزارش موعود به نقل از ابنا جمعیت "الوفاق" بحرین صبح امروز ـ یکشنبه دهم شهریور ـ در خبری فوری اعلام کرد: «صادق جعفر سبت» جوان 22 ساله بحرینی، که اهل منطقه "السهلة" بود، در بیمارستان "السلمانیه" به شهادت رسید.

الوفاق درمورد علت شهادت این جوان بحرینی نوشت: حدود یک ماه پیش نیروهای آل‏خلیفه در اقدامی وحشیانه، به صادق را صورت عمدی با یک خودرو زیر گرفتند.

صادق پس از زیر گرفته شدن به علت شکستگی در جمجمه و خونریزی شدید به بیمارستان "السلمانیه" منتقل شد و نزدیک به یک ماه در آنجا تحت مراقبت های ویژه بود ولی سرانجام امروز به علت شدت جراحات وارده به مقام رفیع شهادت نایل شد.

پس از شهادت این جوان بحرینی، خانواده وی خواستار محاکمه عامل یا عاملان شهادت فرزندشان در دادگاه شخصی شدند.

مسئول رصد و پیگیری در مرکز حقوق انسان بحرین در رابطه با نحوه شهادت صادق جعفر سبت اظهار داشت: شهید بست در خیابان بود که یک ماشین شاسی بلند به صورت عمدی او را زیر گرفت و فرار کرد.

«سید یوسف المحافظه» در ادامه تاکید کرد: چهار شهروند در آن لحظه در محل حادثه حضور داشتند و کاملا اتفاق را از نزدیک مشاهده کردند.

وی اضافه کرد: ما از مسئولان مربوطه می خواهیم که در رابطه با این حادثه تحقیق کنند.
ائتلاف "جوانان انقلاب 14 فوریه" بحرین نیز در بیانیه‏ای شهادت این جوان 22 ساله بحرینی را تایید کردند.
شایان ذکر است با شهادت این شهروند بحرینی تعداد شهدای انقلاب کرامت بحرین به 112 شهید رسید.

نوشتن نظر