گزارشی مستند از فعالیت "صفحه موساد" بر روی فیس بوک
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»گزارشی مستند از فعالیت "صفحه موساد" بر روی فیس بوک

گزارشی مستند از فعالیت "صفحه موساد" بر روی فیس بوک

دوشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

خبرگزاری قدس(قدسنا)

همواره رژیم صهیونیستی از آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ادامه اقدامات تروریستی خود علیه ملتها و دولتهای منطقه و جهان استفاده کرده و در سالهای اخیر علاوه بر بکارگیری سلاحهای کشتار جمعی و بمبهای لیزری  و خوشه ای و ده ها نوع سلاح ممنوعه دیگر برای کشتار هر چه بیشتر و دقیق تر ملت فلسطین و ملتهای منطقه، اخیرا این رژیم به سلاح فیس بوک روی آورده است.

شاید خیلی ها ندانند که این شبکه اجتماعی توسط گروهی از افراد که غالبا اسرائیلی و حامیان رژیم صهیونیستی هستند، اداره و به حیات خود ادامه می دهد. آخرین پژوهش ها و بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که رژیم صهیونیستی برنامه های راهبردی زیادی برای بهره برداری استراتژیک از سایت فیس بوک تدوین و برنامه ریزی کرده است. این در حالی است که تعداد استفاده کنند گان از این سایت مشهور روز به روز گسترده تر می شود و کار کسب اطلاعات برای سرویس های اطلاعات خارجی بویژه سازمان تروریستی "موساد" رژیم صهیونیستی راحت تر شده است.
به گزارش قدسنا در گزارش زیر نمونه ای از اقدامات صهیونیستها برای اغفال و سوء استفاده از مردم دنیا و بویژه جوانان دختر و پسر از طریق سایت فیس بوک ارائه خواهد شد.
این گزارش بر اساس انچه در روزنامه مصری  "روزالیوسف" در شماره روز سه شنبه (هفت ژوئن 2011) منتشر شده برای خوانندگان عزیز عینا نقل می شود:
تحقیقات کارشناسان و صاحبنظران دنیا در خصوص بکارگیری فیس بوک از سوی سرویسهای جاسوسی رژیم صهیونستی نشان می دهد که این رژیم سایت یاد شده را برای سلب امنیت کشورهای اسلامی و بویژه مخالفان این رژیم از جمله جمهوری اسلامی ایران، سوریه، حزب الله لبنان، حماس، جهاد اسلامی، و به شکست کشاندن انقلاب های اخیر منطقه بویژه انقلاب ملت مصر طراحی کرده است.
اخیرا گروهی از هکرهای مصری توانسته اند وارد صفحه "موساد" اسرائیل بر روی شبکه فیس بوک شده و در یک عملیات تحقیق و بررسی چند روزه از کاربران فعال در این صفحه، گوشه ای از اهداف پلید این سازمان جاسوسی را برای عموم منتشر کنند.
روزنامه «روزالیوسف»  نوشت: درصفحه اول سایت موساد شعار جالب این سازمان جاسوسی نوشته شده است. آنجا که می خوانیم :"تنها از راه فریب دادن دیگران می توان به نفع خود جنگی به راه انداخت" .
این شعار نمایانگر ارزش به راه انداختن جنگ و خونریزی در نزد صهیونیستها در تمام نقاط جهان برای رسیدن به اهداف و مشغول کردن ملتها جهت چپاول ثروت انهاست. این روزنامه در گزارش خود به مطالب جالب و خواندنی در مورد صفحه موساد بر روی فیس بوک برای جلب مزدوران اشاره می کند و می نویسد: شاید بسیاری از افرادی که از سایت های وابسته به موساد نظیر فیس بوک استفاده می کنند  تا آخر هم ندانند که در خدمت اهداف اسرائیل در حال فعالیت هستند و لزوما همه آنها مزدور به تمام معنی کلمه شاید نباشند اما اطلاعاتی که در اختیار سرویس جاسوسی اسرائیل (موساد) قرار می دهند برای این سازمان بسیار ارزشمند و استراتژیک می باشد.
پس از ورود به صفحه موساد بر روی فیس بوک و در قسمت معرفی سایت به زبان عبری  آمده است: "این سایت  برای نظامیان، نیروهای اطلاعاتی و عوامل اسرائیل و تمام کسانی که به صورت شبانه روزی جهت حفظ امنیت اسرائیل به شکل سری دردنیا فعالیت می کنند و نیز برای اینکه شما بتوانید با آنها گفتگو و از روشهائی که انها جهت کشتن تروریستها به کار می گیرند با خبر شوید، راه اندازی شده است. این افراد ارزش این را دارند که از آنها تشکر کنید و به صحبت انها گوش فرا دهید. همچنین این سایت ویژه گروه (کیدون) گروهی که کار اصلی ان به قتل رساندن دشمنان اسرائیل در جهان است می باشد... اگر شما دوست دار اسرائیل هستید وارد سایت شوید و از انها به خاطر کارهایشان تشکر کنید".
در این گزارش آمده است : مدیراداره این سایت اسمی به نام "موتی" که یک اسم مشهور در (اسرائیل) به شمار می رود برای خود انتخاب کرده است. در زیر قسمت اعضای سایت تعداد 21 نظامی دیده می شود که این تعداد به گروه «کیدون» اشاره می کند. این گروه در ایام خیزش انقلابی ملت مصر مسئولیت برهم زدن امنیت و بحرانی کردن اوضاع مصر برای بدنام کردن انقلابیون مصری را داشتند و همچنین برای ممانعت از پیروزی انقلاب 25 ژانویه درمصرفعالیت می کرد.
در ادامه گزارش می خوانیم: تعداد مزدورانی که با "موساد" از طریق این سایت در ارتباط هستند، 3121 نفر که از بین انها 192 جاسوس از کشورهای عربی می باشند. نکته جالب این است که این افراد اسمهای نمادین فریبنده ای برای خود انتخاب می کنند تا فعالیت خود را برای دیگران توجیه کنند. از بین این افراد شخصی بنام (ائتلاف انقلاب مبارزه مسالمت امیز) و نیز فرد دیگری با استفاده از نام (ائتلاف انقلاب آوریل مصر) سعی دارند جوانان مصری را نسبت به دل بستن به آینده انقلاب خود دلسرد کنند.  بر اساس تحقیقات صورت گرفته معلوم شد که فرد اول تا بحال توانسته است با صدها نفر از جوانان مصری عضو فیس بوک ارتباط برقرار سازد و افکار انحرافی فراوانی در خصوص ضرورت حفظ روابط مصر و اسرائیل و دوری از جمهوری اسلامی ایران با آنها رد و بدل کند. به اعتقاد کارشناسان، این عضور تلاش دارد از این طریق طرفدارانی برای معاهده به اصطلاح (معاهده صلح) بین مصر و اسرائیل که در زمان رژیم سابق به امضای طرفین رسیده بود، برای استمرار آن جلب نماید. این درحالی است که اکثر کسانی که با این فرد به گفتگو می نشینند از هویت حقیقی آن با خبر نیستند.
عوامل جاسوسی اسرائیل در این سایت با بکار گیری تمام امکانات و از جمله تسلط بسیار قوی به زبان عربی و لهجه های مختلف این زبان تلاش دارند در حد گسترده ای از کسانی که به زبان عربی صحبت می کنند استفادهای اطلاعاتی  کنند.
بنا بر گزارش امنیتی (اسرائیل) این سایت به صورت شبانه روزی از سوی تعدادی از کشورهای عربی رصد می شود و اطلاعات رمزگذاری شده بر روی این سایت را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند. اطلاعات بدست امده نشان می دهد که بسیاری از کسانی که با این سایت در ارتباط هستند از کشورهای حوزه خلیج فارس، شمال افریقا و کشورهای افریقایی عربی می باشند.
روزنامه روزالیوسف در گزارش خود در مورد این سایت می افزاید: از بین این جاسوسان(3121 نفر) 119 نفر هندی، 207 نفر از کشورهای چین و کره، 13 نفر دارای هویت اسرائیلی، 200 نفر در کشور روسیه، 10 نفر در یونان و بقیه افراد در کشورهای ترکیه، کشورهای اروپائی و امریکا با موساد از طریق این سایت در ارتباط هستند. با بررسی این اطلاعات می توان گفت که رژیم صهیونیستی فعالیت خود را نه فقط در کشور مصر، بلکه تقریبا در تمام جهان عرب گسترش داده است و هدف از این کار بر اساس نظرات کارشناسان مسائل امنیتی ضربه زدن به انقلابهای منطقه بویژه انقلاب ملت مصر است. یکی دیگر از اهداف موساد از گسترش فعالیت خود، ممانعت از به پیروزی رسیدن دیگر انقلابها مانند انقلاب ملتهای بحرین، یمن، لیبی، و تحرکات مردم عربستان سعودی بر ضد خاندان سلطنتی آل سعود به شمار می آید. زیرا که رژیم های حاکم بر این کشورها روابط سری بسیار مستحکمی با رژیم صهیونیستی دارند و ادامه حیات این رژیم بدون حمایت این کشورها غیر ممکن خواهد بود.
نویسنده گزارش روزنامه " روزالیوسف" در مورد ساعات فعالیت این سایت نوشته است " با مراقبت شبانه روزی سایت معلوم شد که این سایت در طول ساعات شبانه روز فعال است و از سوی یک گروه حرفه ای بروز رسانی می شود. از این رو بدون هیچ شک این سایت یکی از مهمترین عناصر ارتباط نیروهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با عوامل آنها در دیگر کشورها به شمار می رود. با ادامه بررسی ها و کنترل ها هر از چند گاهی نوشته ها و متنهائی بر روی ان ظاهر می شود که معنی و مفعوم نا مشخصی دارد که حاکی از ارسال پیامها و برقراری ارتباط با عناصر فعال با موساد در نقاط مختلف جهان برای هدایت آنها می باشد. کنترل چند روزه فعالیت یکی از عناصر این سایت که نام خود را «ائتلاف انقلابی آوریل مصر» گذاشته بود، نشان می دهد که این شخص با گروه زیادی از افراد درکشوهای مختلف عربی و از بین آنها 100 عضو وابسته به جوانان انقلاب 25 ژانویه در ارتباط بوده است. این در حالی است که هیچ کدام از آنها در جریان نیستند که آنها با شخصی که وابسته به عناصر سازمان موساد است، در ارتباط هستند. وی با تسلط کامل بر زبان عربی و با بهره گیری از تکنیک های قومی گرائی هر گونه شک و حساسیت در خصوص شناسائی ماهیتش از سوی کاربران را  از خود دور ساخته است. در پیامهای کوتاهی که این شخص با افراد مورد نظر خود ارسال می کند سطح بسیار بالائی از عشق به مصر و مردم آن دیده می شود.
جالب است بدانید که افرادی که کار بررسی و کنترل چند ماهه این سایت تجسسی را بر عهده گرفته اند،  با بکارگیری امکانات پیشرفته و مدرن توانسته اند به این اطلاعات دست یابند . کاری که از عهده اشخاص عادی استفاده کننده از فیس بوک خارج است و به همین دلیل اکثر کاربران این سایت قادر به شناخت گردانندگان اصلی آن و ماهیت فعالیت آنها نیستند و به همین دلیل گرفتار نقشه های آنها می شوند. روزالیوسف در این زمینه می افزاید: کاری که ما در این زمینه برای رسیدن به این اطلاعات به کارگرفتیم با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و بهرگیری از نیروهای متخصص در تجزیه و تحلیل داده ها و متخصصان امنیت شبکه بوده است و پی بردن به مسائل اسرار امیز سایت مزبور بدون استفاده از این امکانات برای هیچ کس امکان پذیر نیست.
بر اساس اطلاعات منتشر شده در تاریخ 11 می سال 2011 مجله «تکنولوژی اسرائیلی» و اطلاعات درز رفته از سوی شرکت (سایمانتیک) که یک شرکت متخصص در زمینه ویروس های کامپیوتری و نفوذ و هک کردن سیستمهای کامپیوتری در سراسر دنیااست نشان می دهد که سازمان اطلاعات آمریکا و موساد اسرائیل لحظه به لحظه برای کنترل فعالیت کاربران اینترنتی کشورهای عربی و بویژه انقلابیون مصر در فاصله زمانی ماه اکتوبر تا 25 ژانویه سال 2011 یعنی روز پیروزی انقلاب ملت مصر و نابودی نظام مبارک، بصورت فشرده فعالیت کاربران را تحت نظر و کنترل  خود قرار داده بودند. به طوری که با این عملیات مخفیانه ماموران موساد و CIA آمریکا در این مدت توانسته اند اطلاعات تمام افرادی که در این مدت اقدام به ارسال پیام از طریق سایت فیس بوک کرده بود و نیز اطلاعات محرمانه کاربران را بدست آورند.
روزالیوسف در ادامه گزارش خود به بررسی ماهیت یکی دیگر از جاسوسان موساد به نام نمادین " ائتلاف انقلاب مبارزه مسالمت امیز" پرداخته است و پس از تلاشهای فراوان معلوم شد که این فرد نیز همانند دیگر عوامل موساد توانسته است تعداد 97 نفر را همراه خود سازد. جالب اینجاست که بخش اعظم این افراد از بین دختران مصری، تونسی، کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای عربی شمال افریقا هستند.
در ادامه گزارش جالب است بدانید که این سایت اسرائیلی توانسته است افرادی از سازمان جاسوسی آمریکا " CIA" را نیز همراه خود سازد به طوری که آنها در نوشته های خود بر روی این سایت از همان نقشه های اسرائیلی ها در گمراه کردن افراد و دروغ پردازی ها از قبیل ضرورت مبارزه با به اصطلاح مسائل تروریست جهانی و لزوم یافتن راه حل برای به اصطلاح این معضل بهره می گیرند. اما در ادامه صحبتها مشاهد می شود که آنها در مورد انقلابیون مصری و حضور انها در میدان التحریر مصر (میدان ازادی) و اطلاعات اسرائیل در مورد این اشخاص صحبت به میان می آید.
در این اتاقهای بحث و گفتگو گاهی حتی برای گمراه کردن و رسیدن به هدف ممکن است از آشپزی و آشپزخانه صحبت شود ولی عجیب این است که به یکباره موضوع سخن از این موضوع به چگونگی انجام یک نقشه که به مرگ فوری یک مخالف منجر می شود منتقل می گردد. این موضوع صحبتهای دو نفر از عوامل موساد و " CIA" می باشد. در ادامه فعالیت رصد این سایت، گروه ویژه،  فعالیت یکی دیگر از عناصر وابسته به " CIA"    را مورد بررسی قرار می دهد. در این میان تعقیب این فرد نشان می دهد که وی از یکی از عناصر موساد می خواهد تا اطلاعاتی در مورد یکی از جوانان انقلاب 25 ژانویه مصر به او بدهد. پس از چند دقیقه عنصر موساد لیست کاملی از انقلابیون میدان التحریر برای این عضو " CIA" در اختیار او قرار می دهد. این افراد از بین کسانی هستند که وی توانسته بود از راه های مختلف آنها را فریب دهد و به اصطلاح در لیست دوستان خود اضافه  کرده بود. با بررسی دقیق این سایت و آشنائی با فعالیت اعضای آن انسان به کلی شگفت زده می شود و از نقشه های آنها برای قتل و کشتار و حذف مخالفان در سراسر دنیا به شگفت می آید و نفرت از نقشه های غیر انسانی صهیونیستها تمام وجود انسان را دربر می گیرد.  تجسس و کنترل افراد از راه های مختلف و بویژه با بکارگیری سایت فیس بوک از سوی سرویس های آمریکا و رژیم صهیونیستی مساله ای است که هیچ گونه اطلاعاتی حتی در روزنامه های آمریکا که ادعای نشر حقایق می کنند، نمی توان در مورد آنان وجود ندارد.
مترجم: سعید شاوردی

نوشتن نظر